2733
2739
عنوان

بچه های چهار ساله

502 بازدید | 11 پست

خصوصیات بچه های چهار ساله چی هستش

گاه دلتنگ میشوم,دلتنگ تر از همه دلتنگی ها,گوشه ای می نشینم وحسرت هارو میشمارم,باختن ها وصدای شکستن را,نمیدانم من کدامین امید را نا امید کردم وکدام خواهش رانشنیدم و به کدام دلتنگی خندیدم که چنین دلتنگم.............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر من از حموم بدش میاد چیکار کنم

گاه دلتنگ میشوم,دلتنگ تر از همه دلتنگی ها,گوشه ای می نشینم وحسرت هارو میشمارم,باختن ها وصدای شکستن را,نمیدانم من کدامین امید را نا امید کردم وکدام خواهش رانشنیدم و به کدام دلتنگی خندیدم که چنین دلتنگم.............
2728

بیشتر با باباش  دوست تا من..باباشبره جایی گریه میکنه..

2740

اره دقیقا شستن سرش تو حموم ,,جنگ به پا میکنه

خیلی میخان مستقل بشن.

لجباز میشن 

بعضی بچه ها توی این سن حرفای عجیب غریب میزنن.

دروغگو میشن (اابته دروغ های الکی)

خبرکشی میکنن بعضیاشون

البته همشون اینجوری نیستن و در ضمن اگه این رفتارهارو داشته باشن طبیعیه

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

پسر من پنج سالشه ولی خیلی بزرگتر از سنش رفتار میکنه

خیلی شیطونه ولی با منطق و اکثر اوقات حرف گوش کنه،تو کاراهم کمکم میکنه،عاطفی ومهربونه،طاقت گریه منو اصلا نداره، کلی باهم بازی میکنیم و. فیلم میبینیم،نقاشی میکشیم،عاشق حمومه،خیلی تمیز و وسواسیه، خودکفاست،همه کاراشو خودش میکنه،

فقط.....

بدترین اخلاقش سماجته ...خدانکنه گیر بده به یه چیزی...اون موقع ست که جیغم درمیااااااااااااااد  

من مانده ام مهجور از او، بیچاره و رنجور از او،گویی که نیشی دور از او،در استخوانم میرود...
فوضولن ... از همه چی میخوان سر دربیارن...همه ش سوال میکنن .. خلاصه ک در یک کلام از دستشون ارزوی مرگ ...

من مانده ام مهجور از او، بیچاره و رنجور از او،گویی که نیشی دور از او،در استخوانم میرود...