2737
2739
عنوان

کلاهبرداری دیوار

112 بازدید | 6 پست

از فروشگاه اینترنتی دیوار کت شلوار مشکی سفارش دادم یه لباس کهنه سبز واسم فرستادن چجوری پیگیری کنم یعنی پولمو خوردن؟

کاربری برای من و خواهرم هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بلاکم کردن.لباس کهنه فرستادن

عه وا !! بلاک😐

اگه آدرسی ازشون داری برو شکایت کن.. ولی اگه آگهی آدرس نداره برو اداره پست.. احتمال خیلی زیاد آدرسی که رو جعبه پست هس هم الکیه

من یبار یه اتو از فروشگاه اینترنتی دبوار خریدم.. تو تبلیغاتش و وقتی از تهران زنگ زدن خیلی تعریف کرد که اتوبخار هس و 7 روز ضمانت برگشت داره و اینم ایدی تلگرام.. هرسوالی داشتین بپرسین...تحویل درب منزل

منم خوشحال.. سفارش دادم.. وقتی رسید دستم دیدم یه اتو بی کیفیت مسافرتی فرستادن.. تو تلگرام هم که گفتم گفت همین فقط تو انبار داشتیم و مدیریت مرجوعی قبول نمیکنه و دیگه هم جوابمو نداد

خلاااااصه رفتم اداره پست.. اونجا گفتن  یه شکایت نامه بنویس.. نوشتم و تقریبا 1 ماه بعدیکی زنگ زد شماره کارت گرفت و پولمو برگردوند

خدا،،، تورو خدا🙂
2731
عه وا !! بلاک😐 اگه آدرسی ازشون داری برو شکایت کن.. ولی اگه آگهی آدرس نداره برو اداره پست.. احتم ...

ادرس نداره روی جعبه .برم پست اونا ازش ادرس دارن؟

کاربری برای من و خواهرم هست.
عه وا !! بلاک😐 اگه آدرسی ازشون داری برو شکایت کن.. ولی اگه آگهی آدرس نداره برو اداره پست.. احتم ...

تو عکس آگهی یه اتوبخار خوشگل و خوب بود ولی چیزی که فرستادن فقط یه دکمه خاموش روشن داشت... نه مخزن اب نه بخار نه چیزی

جالب اینه که میگفت مافقط همینو تو انبار داشتیم.. حتما همکارم اشتباه براتون توضیح داده😶مرجوعی هم نداریم

اداره پست هم که رفتم گفت این شرکتها آدرس مشخصی ندارن.. اولش هم گفت خلیا شکایت کردن ولی نتیجه نداشته..

منم ناامید همینجوری یه متنی نوشتم.. ولی خداروشکر پولم برگشت

شماهم حتما پیگیری کن بفهمن پول مردم خوردن نداره

خدا،،، تورو خدا🙂