2733
2739

از طرف شرکتمون برای مشهد جا رزرو کرده بودم مادرشوهرم گفت من میام گفتیم دلشو نشکنیم بیاد چون سری پیش که رفته بودیم بین من و شوهرم بحث انداخت مایی که هیچوقت جلو جمع بحثمون نمیشد بحث کردیم و خواهرشوهرم منو مجبور کرد من برم از مادرش عذرخواهی کنم بی دلیل ها برگت کفت منظورت من بودم بحث کردی .

حالا باز دوباره داره با ما میاد با دخترش که بلیط و جا گرفتیم دخترش یه زنگ حتی به من و برادرش نزد تشکر کنه اصلا روحشم خبر دار نشد خیلی راحت همه چی براش جور شد . شعورشون در همین حده 

حالا من اصلا حوصله ندارم سفر با اینا رو مثلا میرم ارامش بگیرم بدتر رو اعصابن همش طلبکارن . ناهارو شامم با خودمون هست شما بگین چیکار کنم. 

کاربریم دو نفره س سردرگم نشید 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

مقصر همسرته وفتی می بینه جور نیستید چرا شمارو تو این موفعیت قرار میده؟

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

تو وقتی اون تجربه روداشتی بایدهمونجابه شوهرت میگفتی دیگ عمرابامادرت مسافرت برم و سر حرفت هم میموندی،ازیه سوراخ دوبارمیخوای گزیده بشی؟

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
2740
مقصر همسرته وفتی می بینه جور نیستید چرا شمارو تو این موفعیت قرار میده؟

حالا دنبال مقصر نیستم کاری که شده الان چیکار کنم چجوری رفتار کنم بهم خوش بگذره 

کاربریم دو نفره س سردرگم نشید 

اگه باهم نمیرفتید که بهتر بود

ولی حالا که مجبور هستید باهم همسفر باشید شما هم سعی کن تو مسیر و اونجا سرت بهدکار خودت باشه.. انرژیتو. برا سفر و لذت بردن از سفر بزار

از چیزی حرفی نزن.. نگاه معنادار نکن و... 

باهاشون خوش و بش کن و برید بگردید ولی فکر کن اصلا نیستن

خدا،،، تورو خدا🙂
2706