2733
2739

سلام عزیزانم 

دوسال پیش ارتباطم با خدا و اهل بیت خیلی خوب بود با مامانم خیلی خوب بود و با نامزدم ارتباط عالی داشتیم😭😭این یکسال اخر خیلی خراب کردم اخلاقم رفتارم و....  ارتباطم با خدا و اهل‌بیت کم شد با مامانم مرتب دعوا و از نامزدم جداشدیم😭خیلی توبه کردم و شکوندم توبم رو😭😭😭 از فردا ان‌شاءالله تصمیم دارم توبه جدی کنم شاید دوباره خدا زندگیم درست کرد😭واسم دعاکنید 

دعاکنید 😭 اگرم تجربه یا نصیحتی از توبه دارید بگید مرسی😘😘😭

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با نامزدم اول اسمش mهست و اول اسم خودمH سه حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

سعی کن همیشه با تقوا باشی و معنی تقوا رو اشتباه گفتن که از خدا بترس درستش اینه که از خدا حیا کنی و خجالت بکشی اگر نه خدا که دشمنت نیست که ازش بترسی بلکه مثل بابا و مامانت باید حیا کنی ازش چون بی نهایت عاشقته و چیزی ازت تو دلش نگه نمیداره

توبه کن برای اینکه بتونی لبخند خدا رو ببینی که ارزش داره اگر نه برای دوری از جهنم فایده نداره چون ظاهریه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2740

در مقابله با مسائل زندگي 

آرام و صبور باشيد

به خداوند شكايت نكنيد

نگران آينده نباشيد

به خدا اعتماد كنيد 

و همه چيز را به بزرگي و عشق او بسپاريد

خداوند از همه مسائل ما بزرگ تر است

خدا راه حل مسائل ما را بهتر ميداند 

خدا از درون ما باخبر است

مشكلات را از تخت پادشاهي پايين بكشيد 

و به خود بگوييد

"خدا از همه چيز بزرگتر است"

" خدا بر همه چيز تواناست"

" خدا از همه چيز آگاه است"

پس رها كنيد و رها شويد 

خداوند، با همه عظمت و شكوهش

با همه بخشش و مهرباني اش

با همه بزرگي و عشق خدايي اش

همراه و يار و ياور ماست

خود گفته است

" فَإِنِّی قَرِیبٌ أُجِیبُ"

او به ما بسيار نزديك است و ما را اجابت مي كند

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

سلام دوست من تجربه خودم این هست که من قبلا خیلی مقید به خیلی از مسائلی که تکلیفی بود برای من نبودم نمونش حجاب اصلا اعتثادی نداشتم و یا نماز خوندن دروغی که به خودم گفته بودم رو باور کرده بودم به خودم میگفتم دل باسد پاک باشه تا اینکه یک دوز یه اتفاق باعث شد تکون خوردم و دیدم مسیر رو اشتباه دارم میرم البته این رو هم بگم تصمیمم رو که گرفتم اول شروع کردم دلیل علمی و منطقی پیدا کردن برای انجام این مسائل بعد که پیداش کردم همون لحظه قبولش کردم الان هم با وجود مخالفت بعضی از اعضای خانوادم برای حجاب داشتنم چون دلیلش رو میدونم باهاشون مقابله میکنم مودبانه بهشون فهماندم من تغییر کردم و این درست هست و اگر شما هم به این نتیجه رسیدین مطمئن باشید خداوند در همه لحظات کنارتون بوده فقط منتظر بوده که شما طعمه سختی رو بچشید تا قدر عافیت رو بدونید به توصیه بزرگی که بهم گفت تغییر کردن مثل پوست انداختن مارها می ماند آنها هم درد زیادی تحمل میکنن اما بخازر رشد و قدرتمند شدن و رسیدن به کمال تحمل درد شدید پوست اندازی رو قبول میکنن من هم در مسیر رشد و تغییر درد پوست اندازی زیادی رو متحمل شدم اما ادامه میدم و الان خدا رو در هر لحظه کنارم به وضوح درک میکنم دوست خوب من قبل از هر چیز به قول قرآن کلام حدا که از ما خواسته شده آیات رو بخونیم و بعد تفکر کنیم به اعمالی که انجام میدی دقیق فکر کن و بعد انجام بده موفق باشی من به تازگی ویدیویی به دستم رسید که خیلی جالب بود نمیونم میشه بفرستم اینجا یا نه در راستای تحقیقاتی که درباره دین اسلام میکنم صحبت های این دانشمند غربی خیلی تاثیر گذار بود اگر تونستم میفرستم براتون موفق باشی عزیزم در پناه نور و مهربانی خداوند باشی 💖💖💖🤗💕💕💕🤲🤲🤲

متاسفانه نشد که اینجا فیلمش رو بفرستم اما میتونید تو گوگل اسم پرفسور جفری لانگ ریاضیدان آمریکایی رو سرچ کنید که چگونه وقتی که خداناباور بود مسلمان شد دلایلش خیلی جالب و قانع کنندس موفق باشی دوست من 💕💕💕✌✌✌

سلام دوست من تجربه خودم این هست که من قبلا خیلی مقید به خیلی از مسائلی که تکلیفی بود برای من نبودم ن ...

سلام‌گلـــم مررررررسی دورت بگردم ان‌شاءالله همیشه شاد و سلامت باشی التماس دعا😘😘😘

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با نامزدم اول اسمش mهست و اول اسم خودمH سه حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭
سلام‌گلـــم مررررررسی دورت بگردم ان‌شاءالله همیشه شاد و سلامت باشی التماس دعا😘😘😘

سلام ممنون از دعای زیباتون زندگی تون پر باشه از خوشی و سلامتی در کنار خانواده الهی که آرزوهاتون به قشنگ ترین شکل برآورده بشه دوست من خوشحال شدم از آشنایی با شما 😘😘😘💕💕💕

2706