2737
2734

بازم توقع کادو تولد دارین ازش؟ من یه وسیله ایی برای خونه نیاز دارم‌ ازم پرسید چی میخای بخرم منم گفتم فلان چیز البته وسیله خونه حساب میشه اما میدونم زیاد دستش نیست 

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وقتی بدونم نداره هیچوقت اصرار نمیکنم 

نه منم اصرار نکردم ولی میخام بگم اون وسیله رو به بخره همون کادو حساب بشه برام 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تحت هر شرایطی ازش توقع دارم. باید به فکر باشه پول بذاره کنتر. چطور من که دستم تو جیبم نیست با پول کمی که دارم از مدتها پیش فکر میکنم به هدیه و پولش ولی اون فکر نکنه؟!

نخریدن هدیه زه هر دلیلی رو مساوی بی توجهی و بی علاقه بودنش به خودم میدونم و تمام

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2740

من اگه نداشته باشه توقعی هم ندارم همین چند روز پیش تولدم بود واقعا توقع نداشتم ولی تا حقوقش زدن یه تومن زد به کارتم شاید کوچیک باشه ولی توانش همینه و همین یه تومن دوتومن هایی ک میزنه برامن برا خودش هیچ خریدی نمیکنه حتی ناراحت میشه اگه با پولم براش خرید کنم میگه اون پول خرج تو بشه بیشتر خوشحال میشم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️
من اگه نداشته باشه توقعی هم ندارم همین چند روز پیش تولدم بود واقعا توقع نداشتم ولی تا حقوقش زدن یه ت ...

راستش من یه وسیله برای اشپزخونه میخام قیمتی هم نداره زیاد شوهرم پرسید چی لازم دازی بخرم گفتم همونو فعلا لازم دارم گفت اون که کادو نمیشه منم واسه اینکه بهش فشار نیاد گفتم اشکال نداره تو همونو بخر 

الان احساس میکنم خودمو کوچیک کردم شوهرم اخه خیلی قدر شناس نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
راستش من یه وسیله برای اشپزخونه میخام قیمتی هم نداره زیاد شوهرم پرسید چی لازم دازی بخرم گفتم همونو ف ...

چون قدر شناس نیس بهتره همیشه به نفعش کار نکنی ک عادت کنه به همین زمان بشناس سر تایم خاصی ازش چیزی بخواه ک در توانشه من شوهرم اوایل قدر شناس نبود ازبس خانوادش تعریف دادن تفاوت ها دید بهتر شد اوایل اصلا پولی به من نمی‌داد خیلی کم بود واقعا فکر می‌کرد همین لازمه منه من سر تایم مشخصی شروع کردم خرید خوشحال شد ولی گفت تو ک چیزی نمیخریدی چیشد یهو این همه خرید کردی گفتم خب همه رو لازم داشتم مقداری خودم داشتم مقداری از کارت تو کشیدم دیگه بهترین فرصت برا خرید الان بود گفت فلان مانتو دوست دارم هرچقد پولش میدم برو اونم بخر یا من سر طلا ازاول ازدواج هیچی نخواستم ن ک ندارم هاا دارم ولی همونی ک مجردی خریده بود نه عوض کردم نه اضافش کردم سر تولدم دستبند سبکی خرید سر حرفم شد گفتم دلم تکپوش میخواد ولی خب چون میدونم نداری هیچی نمیگم درکت میکنم تا بخاطر حرفم رفته وام بگیره دیده قسطش زیاده حقوقش جوابگو نیس بنظرم تو سر صحبت شد بگو ک آره منم اون تایم چون نداشتی واقعا ازت توقع نداشتم حالا ک محبت خودت رسوندی گفتم بزار اونو بگم بخره ک لازمه زندگی مون بود اینجوری فکر میکنه تو خیلی عاقلی الان من با مدل خرید کردنم کاری کردم ک اصلا نه نمیاره چون میدونه من کی خرید میکنم چطوری خرید میکنم سعی کن قدر شناسش کنی کسی ک بفکر کادو تولده قطعا زنشو دوست داره و حقوق زنشو میدونه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️