2752
2734
مشکل از شوهرته که گفته  اون مادره ناراحتی بچش ببینه عصبی میشه ،گ

باید دل بشکنه؟؟؟؟ 

هر "پرهیزکاری" گذشته ای دارد وهر "گناه کاری" آینده ای! پس قضاوت نکن.میدانم اگر:قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم،دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد...تا به من ثابت کند.در تاریکی همه ی ما شبیه یکدیگریم.محتاط باشیم، در "سرزنش "و"قضاوت کردن" دیگران وقتی؛نه از " دیروز او" خبر داریم، نه از "فردای خودمان"🌼🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگفتی سفره ی توهم از خون خوک نجس تره پست فطرت 

من بودم قطع ارتباط میکردم

ولی کاش سیاست ب خرج میدادی و نمیگفتی محمد اشتباه کرده و فلان 

نباید چیزی میگفتی بعد ک با محمد تنها میشدی باهاش صحبت میکردی و میگفتی انقد خبرچینی نکن 

عسلی تر 🍯از چشمهاش  👀  قند لباشه👄😘 
2731
فقط ازش دوری کن خواهش میکنم هر روز نرو خونش اندازه نگهدار.شوهرت چطور آدمیه؟

بد نیس 

هر "پرهیزکاری" گذشته ای دارد وهر "گناه کاری" آینده ای! پس قضاوت نکن.میدانم اگر:قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم،دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد...تا به من ثابت کند.در تاریکی همه ی ما شبیه یکدیگریم.محتاط باشیم، در "سرزنش "و"قضاوت کردن" دیگران وقتی؛نه از " دیروز او" خبر داریم، نه از "فردای خودمان"🌼🤍

کاری که بهرفتار شما و شوهرتون یا رفتار مادر شوهرت ندارم که حق با کی بوده،اماااااااا این حرف که میدونه شما پدر مادر نداشتی و از قصد این حرفو زده خلی ظالمانه اس....دل شکستن تاوان داره...

چه آرامش عجیبی است در جوار خودم،خودم برای خودم ،با خودم ،کنار خودم...
عصبی بشه هرچی باید از دهنش دربیاد

نه نباید بگه 

ولی خیلی از ما در برابر مسائل بچه هامون نمی‌تونیم منطقی رفتار کنیم ، شوهرش نباید مسایل پیش بقیه بگه ،زن و شوهر یه روز دعوا دارند صد روز خوشی ،چندبار که دعوا و بحث را پیش بقیه بگه فکر میکنند بچشون بدبخت شده و تحت فشاره

کاری که بهرفتار شما و شوهرتون یا رفتار مادر شوهرت ندارم که حق با کی بوده،اماااااااا این حرف که میدون ...

کاش.. 😭😭😭

من گفتم تمام سرمایه وزندگی مو بالا کشیدین طلاهایی رو که بابا م خریده بود برگشت گفت مادرشوهرم که آره مادرت تو بیمارستان کار می کرد خراب بود .واسه آدم بی چاک ودهن فرقی نداره هرگوهی تو مغزش باشه میاره تو دهنش

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .

عزیزم منم بچه طلاقم و مشابه همین حرف از مادر شهر و خواهرشوهرام شنیدم فقط خدا میدونه چقدر دلم شکست و گریه کردم اما سپردمشون دست خدا خودش یه روزی تلافی میکنه روشون

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر سال ۹۲،۹۳ بودم و چون نام کاربریم رو یادم رفته دوباره اومدم 😍
بد جوری چوبشو میخوره با خدا درد ودل کن گلم .. بهش میگفتی تو که سر سفره ی پدر و مادر بزرگ شده بودی . ...

کاش خدا ببیتتم خستم

2706