2733
2734
ولی الانم خیلیها هستن که تلاش میکنن و یا رتبه برترهای کنکور و دانشجوهای دانشگاه های خوب تونستن به ای ...

ماهایی ک وضعمون معمولی بود یکیو نداشتیم باهاش حرف روراست بزنیم دل بستیم ب مجازی و آدماش اونایی ک پیشرفت کردن قطعا مث ما نبودن 

در تلاش برای آدم بهتری بودن🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من و از همه بدتر داداشم که کلا زبانزد فامیل و آشنا بود  الان کنارم نشسته فیلم میبینه با گوشی

قلبم گرفته با کامنتهاتون. فکر نمیکردم تا این حد اثرگذار بوده باشه. اون شخصو درک نمیکردم و برام سوال بود که بقیه هم اینطورین؟

حسم دقیقا مثل شنیدن داستان اون ادمهای خیلی موفقه که اعتیاد پیدا کردن و همه چیزو ازدست دادن

خیلی ناراحت شدم😟😟 باورم نمیشه اینهمه افت آخه؟؟ تقصیر نی نی سایته یا اینستا؟ مامان بابات چی میگن؟

مامانم میگه چی بودی چی شدی خیلی ناراحتن اینستا ونی نی سایتم زیاد میام ولی بخام کنترل کنم میتونم افسردگی گرفتم هدفام وطرز فکرم عوض شد

ماهایی ک وضعمون معمولی بود یکیو نداشتیم باهاش حرف روراست بزنیم دل بستیم ب مجازی و آدماش اونایی ک پیش ...

هیچ کدوممون تو واقعیت این ادمها رو نداریم. به هرکس چیزی بگیم یه روزی به ضررمون تموم میشه. من گاهی مینویسم تو تلگرامم💔

ولی الانم خیلیها هستن که تلاش میکنن و یا رتبه برترهای کنکور و دانشجوهای دانشگاه های خوب تونستن به ای ...

تعدادشون محدوده و افرین دارن واقعا

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️
ادم اگه تلاش کنه اگه جزو ده نفر اولم‌نشه، جزو بهترین ها میشه بالاخره. قبول داری؟

دوست دارم ک قبول داشته باشم ولی نه متاسفانه با چیزی ک من تجربه کردم و از اطرافیانم دیدم این طوری نیست ب غیر تلاش خیلی چیزای دیگ دخیل هست توی موفقیت

ولی خب حداقلش اینه خیاالت راحته ۱۰۰ خودتو گذاشتی و بیخیال نبودی، دیگه حالا یا میشه یا نمیشه

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️
الان درسش چطوره؟

کلا استپ کرده حاضر نیست درس بخونه و ی ماه دیگه نهایی داره دلم واسش میسوزه واقعا

خوشبخت ترین دختر روی زمینم و درانتظار خوشبختی بیشترم....به قانون جذب باور دارم و ازش نتیجه دیدم♡
کلا استپ کرده حاضر نیست درس بخونه و ی ماه دیگه نهایی داره دلم واسش میسوزه واقعا

باهاش صحبت کن. بگو این گوشی نون و آب نمیشه.الان تو سالهایی هستیم که باید آیندمونو بسازیم. گوشیشو قفل کنه بذاره خونه فامیلی که باهاشون راحتید. 

2706