2737
2734

همسرای شماهم بخانوما نگاه میکنن ؟

من دقت کردم مثلا وقتی از روبرو ی زن بیاد ی مرد ب خانم نگاه میکنه گاها میگم نمیشه ک چشماشو ببنده یا اینکه من ب عنوان ی خانم هنوز ناوداگاه ب خانومایی  ارایش کردن یا خوشگل و خوش تیپن نگاه میکنم چه برسه ب مرد

ولی با وجود اینا بازم ناداحت میشم  ی چیزی هم  هست اینکه

پدرشوهرمم این جوری با خانوما راحته و کلا دوس داره بیشتر ب خانوما توجه کنه و....

میگم ک اینم حتما ب اون رفته 

دقیقا همسر منم اونجوری ه با همسرای دوستاش خیلی گرم احوال پرسی میکنه یا اون روز با بنگاهی رفته بودیم ی خونه ای ببینیم با صاحب خونه ی جوری گرم خداحافظی میکرد ک من سکوت کرده بودم خانم بود 

میگما شماهم ناراحت میشبد یا همسرای شماهم نگاه میکنن ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا من خودم نشونش میدم میگم نگاه کنه😆

زیبایی رو باید تحسین و تماشا کرد حالا هرجور زیبایی میخواد باشه.

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
2728
من تا حالا مردی را ندیدم که نگاه نکنه   حتی اقایون مسن

👍👍👍👍👌👌👌👌

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.

همسرم پیش میاد نگاه کنه خب نمیتونه که چشاشو ببنده ولی من نه حساسیت نشون میدم و نه اهمیت میدم

لطفا برای حفظ آبروم و خراب نشدن زندگیم دعا کنید مرسی بوس بوس...و همچنین آرامش زندگیم سلامتی بچه هام و همسرم ..

اكثر مردا اين طوري هستن به نظر من

منم به شدت ناراحت ميشم

همسرم فهميده كه ناراحت ميشم چه من باشم يا نباشم سرسنگين ميشه باهاشون

ولي وقتي من هستم بيشتر رعايت مي كنه

ولي من خودم دلم ميخواست خودش بي تفاوت باشه نسبت به زنا كه نيست

شوهر من که نگا میکنه ولی عادی نه به قصدوغرضی.. اگه زیادی گرم. میگیره یا منظورخاصی داره خب مشکلتوبهش بگو

یا اگه به خوشتیپا نگا میکنه توام توخونه واسش تیپ بزن😉

چیزی که مرا به زندگی بندد، نیست
2740

دقیقا منم نشون میدم میگم مثلا ببین چه خوشگله یا لباس چه خوشگله و...

لطفا برای حفظ آبروم و خراب نشدن زندگیم دعا کنید مرسی بوس بوس...و همچنین آرامش زندگیم سلامتی بچه هام و همسرم ..

خب نگاه کنه

منم به خیلیا نگاه میکنم. مهم اینکه توی این نگاه چقدر توجه هست.

البته با وضعی که زنا میان بیرون خب طبیعیه مرد بیچاره هرکار کنه آخرش اون آرایش و رفتارها جلب توجه میکنه.

مامانهای تیر 96:                  http://www.ninisite.com/discussion/topic/1180793/%D9%85%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%DB%8C%D8%B1-96

پاریس جان اره راس میگین ادم زیبایی رو تحسین میکنه ولی یا اعتماد بنفس ادم باید قوی باشه ک بخواد خودش ب همسرش نشون بده یاهم همسرش زیادی پاک باسه چون بنظر من اینجوری مردا روشونو  میشه

نگاه کردن که همه به همدیگه نگاه میکنیم عزیزم خدا بهمون چشم داده که نگاه کنیم! 

ولی اگه منظورت چشم چرونیه اون یه چیزی دیگست با نگاه کردن فرق میکنه! یکی هست یه نگاه گذرا میکنه و تموم ! یکی هم هست زل میزنه تو صورت طرف ببخشید انگار میخواد...

دخترم تمام زندگی من
2706