2733
2734
عنوان

کیا شوهر غرغرو دارن؟

101 بازدید | 20 پست

من خودم نسبتا بیخیالم ولی اون عصبی و غرغرو دیوونم کرده دیگه از بس غر میزنه وقتی پیشمه یا داره بامن دعوا میکنه یا با پسرم افسردگی گرفتم از دستش

شوهر شما هم غر میزنه؟

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 

اه دوستم داره

یبار باهاش رفتم بیرون ازبس غر زد دلم میخواس روش بالا بیارم 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مال منم همینه بلکه بدتر

من فقط مادرش لعنت میکنم

چون مسبب این عادت زشت و طلبکار بودن همیشگی شوهرم مادر احمقشه

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
2740
پدرشوهرم بدجور غرغرو هست شوهرمم غرغرو هست ولی ادا آدمهای بی غرغر درمیاره     ژنتیکیه

اره دقیقا ژنتیکیه

حالا خوبه شوهرت اداشو درمیاره شوهر من براش فرقی نداره کجا باشیم جلو کی باشیم کارشو میکنه تا جایی ک غرغراش حتی دیگرانم کلافه میکنه

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 
خسیسه اگه پول خرج کنم عور میزنه حتی برای دکتر ودارو

شوهر من تو همه زمینه ها

کلا همه مردها غرغرو هستند. شوهرم ی جور، بابام ی جور دگ و... 

واای ن من بابام یبار ندیدم سر ما یا مادرم غر بزنه

اره دقیقا ژنتیکیه حالا خوبه شوهرت اداشو درمیاره شوهر من براش فرقی نداره کجا باشیم جلو کی باشیم کارش ...

برادرشوهرم از شانس جاریم   غرغرو نیشت یعنی جرئت نداره غر بزنه عوضش خواهرشوهرم   

الحمدلله رب العالمین ...
بابام اینجوریه  گاهی خسته میشم  افسردگی گرفتم نه مسافرتی نه بیرونی هیچی فقط غر 💔

اخ دقیقا شوهر منم همینه کلا هفته یبار منو میبره خونه مادرم اونم کل راه و کل تایمی ک اونجاییم غر میزنه

مال منم همینه بلکه بدتر من فقط مادرش لعنت میکنم چون مسبب این عادت زشت و طلبکار بودن همیشگی شوهرم م ...

مآل من پدرشه به همونم رفته

اخ دقیقا شوهر منم همینه کلا هفته یبار منو میبره خونه مادرم اونم کل راه و کل تایمی ک اونجاییم غر میزن ...

دقیقا کل راه غر میزنه و بد بیراه میگه 

تا حالا چیزی بهش نگفتم ولی مامانم گاهی اونم بنده خدا از کوره درمیره بخاطر اخلاقش 

خدا کنه بتونم چیزی نگم ازین به بعدم 

تو روحیم خیلی تاثیر گذاشته اینقدر تو خودم رفتم که تا مجبور نشم با کسی حرف نمی‌زنم 

2706