2752
2734
من الان ویاروحالت تهوع اصلا نمیزاره زیادتکون بخورم😭😭حتی نهارشام صبحونه‌مم مامانم زحمتشومیکشه😭😭😭 ...

بچه ی اول میشه افتاد ، من هایپرامزیس دارم ویارم وحشتناکه ولی به اجبار بلند میشم و خیلی حالم از بچه اول که افتاده بودم بهتره

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

من برنامه قبلم را داشتم. تا ماه ٨ هم سر کار رفتم. از همون اول تا آخر بارداری هم بین نیم ساعت تا ٤٥ دقیقه پیاده روی داشتم. از هفته ٣٠ هم کلاس یوگای بارداری رفتم. خدا را شکر هم بارداریهام بی دردسر بود. و هم زایمانهام آسون بودند. 

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بچه ی اول میشه افتاد ، من هایپرامزیس دارم ویارم وحشتناکه ولی به اجبار بلند میشم و خیلی حالم از بچه ا ...

ویاروحالت تهوعت تاکی ادامه داشت مال تو؟من حالم خیلی بده طاقتم تموم شده هرروز گریه میکنم افسردگی گرفتم ازبس حالت تهوع دارم همیشه

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من برنامه قبلم را داشتم. تا ماه ٨ هم سر کار رفتم. از همون اول تا آخر بارداری هم بین نیم ساعت تا ٤٥ د ...

ویاروحالت تهوع نداشتین؟

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من قبلا یه کلاسی میرفتم زیاد اعصاب میخواد الان گذاشتم کنار نمیخوام نی نیم بی اعصاب بشه

کلا تو بارداری کار سنگین ممنوعه

یعنی پله هزارتا 

یه چیز سنگین بلند کردن

روزمره کارا رو انجام بدی به نفعته

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^
2706