2737
2739

بخدا نمیدونم وگرنه میگفتم😂

خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺     رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗       خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕                                            میدونم کفره ولی واسم خداعه🫠🥲                                  تویی که داری اینو میخونی جون عزیزت ی صلوات بفرس به خاستم برسم 

آبجوش بریز روش سر بزار روش

یخ هم میتونی بندازی دوتا قالب جای آبجوش 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

تقریباً برای یک قاشق چای خوری زعفران، نصف فنجان آب جوش مناسب می باشد. سپس، در ظرف را قرار داده و آن را روی حرارت غیرمستقیم روی سماور، کتری یا روی بخاری قرار می‌دهیم و ۲۰ دقیقه به زعفران زمان می‌دهیم تا به خوبی رنگ خود را آزاد کند.

زعفرون خوب بکوب.  بریز یک لیوان به اندازه آب ولرم بریز.  بعد بذار رو یک کاری در حال جوش

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
2740

سر ک گذاشتی بعد ک رنگ داد ((بعد حدود ۱۰ دقیقه)) دم کشیده

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

بادوسه تا قند بکوبش بعد بریز تویه لیوان یا قوری کوچیک.روش اب جوش بریز بزار رو بخاری دم بکشه

هنگامی ک مطمئن میشوندعمیق دوستشان داریم میروند...تورانشد،میروم خویش رافراموش کنم...                      https://abzarek.ir/service-p/msg/1817491
مشتی هستی و پرطرفدار

فداتم

خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺     رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗       خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕                                            میدونم کفره ولی واسم خداعه🫠🥲                                  تویی که داری اینو میخونی جون عزیزت ی صلوات بفرس به خاستم برسم 
مرسیی

فدات خانوم گل 

2706