2737
2734
عنوان

لیزر صورت

45 بازدید | 5 پست

امروز رفتم لیزر صورت با این دستگاههایی که باد خنک می نه دردش هیچی ولی بادش کلافه کننده بود نفسم بالا نیومد بیچاره شدم تا لیزر کرد نمیدونستم اینقدر بده فقط از بادش وحشت کردم🙄😑

خدا همین جاست؛ نیازی به سفر نیست... 🥲خدا همان گنجشکی است که صبح برای تو می خواند ... 🌟خدا در دستان مردی است  که نابینایی را از خیابان رد می کند... 💫خدا در اتومببل پسری است که مادر پیرش را هر هفته برای درمان به بیمارستان می برد...💫🌟  خدا در جمله«عجب شانسی آوردم»است.... 🌟💫 خدا خیلی وقت است که آمده نزدیک من و تو.. (خدا همین حوالیست)...🥲🙃🌟🌟🌟

من بادش باعث میشد نفسم حبس بشه نمیتونم نفس بکشم

خدا همین جاست؛ نیازی به سفر نیست... 🥲خدا همان گنجشکی است که صبح برای تو می خواند ... 🌟خدا در دستان مردی است  که نابینایی را از خیابان رد می کند... 💫خدا در اتومببل پسری است که مادر پیرش را هر هفته برای درمان به بیمارستان می برد...💫🌟  خدا در جمله«عجب شانسی آوردم»است.... 🌟💫 خدا خیلی وقت است که آمده نزدیک من و تو.. (خدا همین حوالیست)...🥲🙃🌟🌟🌟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی مو داشت صورتت

موی زائد دارم زیر چانه و پشت لب

2731

دستگاهای های شاتی اینطوریه و واقعا افتضاحه

یه کلینیک هست هشت بهشت اصفهان دستگاهشون محشره من که به شخصه راضی بودم ۴ جلسه ای جواب گرفتم

یه ذره هم درد نداشت فقط یه گزگز خفیف حس میکردم

پوستمم چند درجه روشن تر شد

کلا خیلی نظم دارن نوبت دهیشونم آن تایمه اصلا معطل نمیشید

شمارشونو میذارم خودتون مشاوره بگیرید ازشون

@clinic_reyhan_esfahan

09217870776