2737
2734

چی هس

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738

یه بار داشتم درموردش مطالعه می کردم. چون به داروهای طب اسلامی اعتقاد دارم. انگار شرایط خاصی داره نمی دونم.  ولی شنیدم برای ام اس و اینا خوبه.   بعضی داروهاش هم ممکنه جواب نده. ولی اگه گرون نیست امتحانش بی ضرره

بخور حضرت مریم نگرفتم.   ولی می دونم داروهای استاد تبریزیان.  همون داروهای طب اسلامی. عالی ...

چه خوب منم تازه برا دخترم شروع کردم. بخور حضرت مریم هم توش بود. من قبلا از نسخه های حکیم خیراندیش جواب گرفته بودم واقعا بینظیره

چه خوب منم تازه برا دخترم شروع کردم. بخور حضرت مریم هم توش بود. من قبلا از نسخه های حکیم خیراندیش جو ...

آره دکتر خیراندیش هم عالیه  خیلی قبولش دارم.    ولی فکر می کنم داروهای تبریزیان راحت تر و موثرتره.    بنظرم گاهی درکنار هم استفاده بشن.   ما از وقتی داروی امام کاظم استفاده می کنیم. خداروشکر نیاز به آنتی بیوتیک پیدا نکردیم.  البته سایر درمان‌های  بستگی به بیماری شخص یا بدن هر فرد یا تشخیص بیماری ویا حاذق بودن دکترش هم داره. که انسان جواب بگیره.  ولی هرچه هست خدا خیرش بده. بیخود نیست تلاش خودشو کرده برای موثرترین درمان برای بیماریها

آره دکتر خیراندیش هم عالیه  خیلی قبولش دارم.    ولی فکر می کنم داروهای تبریزیان راحت ...

بله درسته، من از خیراندیش دارو نگرفتم صرفا یه کلیپ دیدم ازش و اونو عمل کردم نتیجه گرفتم. واقعا خدا خیرشون بده.انشاا.. از تبریزیان هم نتیجه بگیرم. به یکی از شاگرداش پیام دادن از مشهد برام دارو فرستادن

2706