2733
2739
عنوان

مادرشوهرم

224 بازدید | 11 پست

سلام مادرشوهرم یه عمل سطحی چشم کرده الان ۵ روزه خونه منه هی میگه یکی دوروز دیگه میرم ولی بازم میمونه . دیشب به شوهرم میگفت انقد دخترتون نبوس خدا متوجه میشه دوسش داری باز بهت دختر میده میگه زنگ بزن به مادرت بگو شیرو ماست بفرسته.مادرت چرا مرغ محلی نمی‌ده بهت گیر کردم از دستش نمیدونم چیکار کنم

🤐🤐🤐🤐🤐عجببببببب 

چ فضول 

پررو

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋

یکم تخم مرغ و کوکو درست کن بزار جلوش بگو شرمنده تا حقوق بگیریم و بریم خرید هنوز مونده

خودش میره

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه چادر نماز سر کن بشین کنارش بعد نماز دستاتو ببر بالا بگو خدایا بازم به ما دختر بده هرچی بچه دادی بازم دختر باشه که ما از دختر سیر نمیشیم خدا یا مارو از دست آدم فضول نجات بده خودش پامیشه میره😂😂

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2731

منم مادرشوهرم میرفت تو زانوش تزیق میکرد یه استان دیگه و همش شوهرم میبردش یکی دوبار هم می اوردش که من مواظبت کنم ازش.دیگه بار سوم گفتمش تو میبریش دختراش باید نگه داریش کنن من خودم دوتا بچه کوچیک تو دستمه از پا می افتم.البته کمی هم دعوامون شد.چون واقعا هرمادری پیش دخترش راحتتره .گفتمش تو هرچقدر میخاد ببرش دکتر ولی نگه داری من نمیتونم

2740
باور کن یخچالو کلا خالی کردم گفتم هیچی نداریم بازم نرفت

خب یه مدت همینجور بگذرون عیب نداره

مثلا بعدازظهرا بیکار بودی برو بشین تو حیاط که بفهمه خسته شدی

یا یه شب شوهرتو راضی کن باهم برین بیرون ولی مادرشوهر رو نبرین بدش میاد چند تا قلمبه میگه و میره

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀