2737
2734
عنوان

بخاطر مسافرت با شوهرم دعوا کردم

245 بازدید | 13 پست

میخاستیم بریم سفر امروز از صب ساعت۹ ماشینو برده تعمیرگاه ی کم خورده کاری داشت هنوز نیومده زنگ زدم میگم مگه چقد کار داره میگه یارو ماشینو باز کرده رفته از ی ماشین که جلوتر از من بوده تست بگیره تصادف کرده 

میگم خو هنوز یکیو درست نکرده چرا ماشین تو رو باز کرده گفت ماشین من نیم ساعت بیشتر کار نداره گفتم تو سرت همش تو گوشیه اون یارو هم سواستفاده کرده که تو رو باز کرده گذاشته رفته 

دیگه دعوامون شد گفتم نمیام سفر اه 

اینم سفر من بعد از ۵ سال حالم بده دیگه دلم نمیخاد برم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

حس خیلی بدیه میفهممت، ولی خودت رو دلداری بده مثلا به خودت بگو خدا رو شکر شوهرم خودش تصادف نکرده حتما یه نشونه از خدا بود که نریم این سفر رو تا اتفاق بدتری برامون نیوفته از دل شوهرت هم در بیار گناه داره خب، تو توی اون موقعیت نبودی که

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
مردا دقیقه ۹۰یادشون میاد 

از عید نوروز هی امروز فردا میکنه که مثلا جاده ها خلوت باشه عصبی شدم دیگه مگه ی مسافرت داخلی ارزش این همه بالا پایینی و اعصاب خوردی رو داره اخه 

2738
عیب نداره اعصابت خورد نکن بابا تعمیرکاره خیلی احمق بوده بابا ... بلاخره میری مسافرت عجله نکن

برا سفر نمیگم برا اینکه از صب بچه ها عصبیم کردن یکسره گریه میکنن 

اینم هی برا تعمیر ماشن امروز و فردا کرد اخرم گذاشت دقیقه نود 

حس خیلی بدیه میفهممت، ولی خودت رو دلداری بده مثلا به خودت بگو خدا رو شکر شوهرم خودش تصادف نکرده حتما ...

یعنی الان نریم سفر بگیم این نشونه خدا بوده که نریم ؟

یعنی الان نریم سفر بگیم این نشونه خدا بوده که نریم ؟

حد اقل با این دل پر و دلخوری نرین و قبل رفتن حتما صدقه بدین

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️