2737
2739

به گفته ی خودش که همیشه میگفت

تو خوشگلی هم خوش اندام هم دختر بسازی هستی هم تحملت بالاست به حرفم گوش میدی نه نمیاری 

میگف دستپختت عالیه ..دختری هستی که  مثل بقیه دنبال یللی تللی نیستی باید دست و پاهاتو بوس کنم 

همیشه میگف چه خوبه که هستی 

من چقدر زرنگم که دارمت ..کنارت آرامش دارم کاش تااخرش باشیم 

میگف چقدر خوبه حد و حدودت رو میدونی (من با حجاب نیستم مو باز میگردم ولی چیز بدن نما نمیپوشم)

هیچ وقت ازش توقع کادو نداشتم ترجیح میدادم خونه غذا بخورم تا وقتی میریم بیرون پولی خرج نکنه 

همیشه بهش محبت میکردم قربون صدقه میرفتم 

وقتی باهاش بودم لجبازیم رو کم کرده بودم 

منی که توی خونه میگن اخلاقت تنده باهاش خیلی خوش رفتاری میکردم 

همه ی اینارو میدونست و رفت 

الان دوماه و نیمه که نیست 

ینی الان دلش تنگ نشده؟ 

ینی مثل من پیدا کرده؟

همیشه از خودم میپرسم آخه چه جوری تونست بره

آخ قلبم 💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا رفت؟ 

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨
2742

این پسرها به همه دخترها این حرفها رو میزنن

شما دخترها باید عاقل باشید و وارد این رابطه های پوچ و بی سرانجام که فقط وابستگی میاره نشید

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2740

در اینکه زرنگه شکی ندارم چون ویژگی هایی رو که میخواسته بهت نسبت می‌داده که توی رودربایستی و اثرات اکسی توسین نه نیاری مخالفت نکنی اونجور که اون میگه لباس بپوشی از مواضع خودت کوتاه بیای و اصطلاحا لجبازی نکنی در حالیکه شاید لجبازی نمیکردی فقط از موضع خودت دفاع میکردی بله آدم خیلی زرنگی بوده به روش مثبت گولت میزده مثل اینکه به بچه ها میگیم تو چه دختر ناز و حرف گوش کنی هستی تا ناز و حرف گوش کن بشه 

2706