2737
2734
عنوان

قرص های اعصاب و استرس

104 بازدید | 27 پست

دوستان کسی تجربه استفاده از قرص رو داشته بعدش ک دکتر قطع کرده خوب شده باشه؟

من استرس و وسواس غذایی شدید دارم همه چی با زور میخورم تهوع شدید دارم میخوام شروع کنم ب مصرف دارو بعدش بتونم بچه بیارم ب نظرتون خوب میشم😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برا منم نشخوار فکری هست بعد ازدواج گرفتم متاسفانه تمام توانم صرف نشخوار های فکریم شده

من از بچگیم داشتم بخاطر رفتار های سمی خانوادم 

یه دوره قرص خوردم نشخوار داشتم بازم اما آروم تر بودم قرصا و قطع کرد دکتر الان چند شب پیش اینقدر بدجور حرص خوردم ک نابود مردم خودمو در حدی ک حالت تحوع گرفتم شب تا صبح بیدار بودم البته دوره pmsهم بودم

2740
من از بچگیم داشتم بخاطر رفتار های سمی خانوادم  یه دوره قرص خوردم نشخوار داشتم بازم اما آروم تر ...

من کلا ب قدری برام زیاد شده ک همش تهوع دارم غذا نمیتونم بخورم با زور ک فقط زنده بمونم 😭از طرفی میخواستم بچه بیارم اصلا فکرشم نمیکردم این اتفاقا بیوفته برام فقط میگم کاش بمیرم نمیتونم دیگه ب زندگیم ادامه بدم

من کلا ب قدری برام زیاد شده ک همش تهوع دارم غذا نمیتونم بخورم با زور ک فقط زنده بمونم 😭از طرفی میخو ...

نشخوار فکری خیلیییی بده انگار خودت داری تو بدنت سم میسازی 

یا خودت داری گوشت خودتو میخوری 

عذاب خیلی بدیه 

تو نشخوار فنری داری یا وسواس این دو باهم فرق دارن

نشخوار فکری خیلیییی بده انگار خودت داری تو بدنت سم میسازی  یا خودت داری گوشت خودتو میخوری  ...

هر دو رو دارم😭و استرس شدید تو خواب دیشب هزار بار ترس بیدار شدم داغونم

منم اینجوری بودم بعد قرص خیلی بهتر شدم  بچگیت بد بوده

الانم قرص و مصرف میکنی؟قطعش چجوریه اخه من چجوری مادر شم امسال میخواستم بچه بیارم همسرم خیلی میخواد ولی بااین شرایط من

ن بچگی بدی نداشتم

2706