2733
2734

شب عید مادرم گفت دعوت کن بیاد خونمون بهش پیام دادم به طرز بدی گفت نه زنداداشم میان اینجا من نمیام روزن زن مادرم دعوتش کرد رستوران گفت نه باید خونمون باشم زنداداشم میاد بهش تبریک بگم یا میگه زن داداشم خیلی سر زبون داره تو هم اینجوری هستی ؟چند بارم از کیک هایی درست میکنه تعریف کرده یشبم گفتم بیا خونمون گفت خونه زنداداشم تو هم بیا گفتم نه منو دعوت نکرده گفت دلتم بخواد بیای البته به شوخی شاید از دماغم و هیکلم جلوی خانواده ایراد گرفته

الان مادرم میگه تموم من دوسش دارم😭

بخدا از یک‌فروردین‌تا الان درگیرم

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حتما یا بشونش سر جاش از همین اول یا اینکه با تمام سختی هاش تمومش کن چون بعدا قراره خیلی خیلی بیشتر سختی و تحقیر بکشی دیدم ک میگم

خدایا خیلی خستم خیلی دلشکستم خودت به دلم نگاهی بکن که برای ما همه کار سخت و دشوار است جز ان کاری که تو راحت و آسانش کرده باشی
حتما یا بشونش سر جاش از همین اول یا اینکه با تمام سختی هاش تمومش کن چون بعدا قراره خیلی خیلی بیشتر س ...

خواهرش بهم‌گفت ما با هم خوبیم تو نباید بگی فلان بهمان ما شاید خانوادگی با هم بازی کنیم نباید گیر بدی الانم زده منو بلاکم کرده بخدا من کاری نکردم

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  
خواهرش بهم‌گفت ما با هم خوبیم تو نباید بگی فلان بهمان ما شاید خانوادگی با هم بازی کنیم نباید گیر بدی ...

خیلی جدی باهاش برخورد کن بگو یا من که زنتم یا زنداشت اصلا هم کوتاه نیا بگو باید اولویتت من باشم اگه نمیتونی زن میخوای چکار. اگ براش مهم باشی خودش جم و جور میکنه اگرم نباشی بهتره زودتر بفهمی چون باید خیلی سختی بکشی از من گوش بگیر

خدایا خیلی خستم خیلی دلشکستم خودت به دلم نگاهی بکن که برای ما همه کار سخت و دشوار است جز ان کاری که تو راحت و آسانش کرده باشی
خیلی جدی باهاش برخورد کن بگو یا من که زنتم یا زنداشت اصلا هم کوتاه نیا بگو باید اولویتت من باشم اگه ...

والا میگه تکرار نمیکنم ولی بخدا رفتم خونشون نکرد بهم عیدی بده

چقدر عزت نفست پایینه 

بخدا نخواستم کسو ناراحت کنم آخرش اینجوری