2733
2739

دارم آشنا میشم باهاش، به شوخی خیلی وقتا میگه میکشمت، میزنمت، مثلا وقتی کار اشتباهی میکنم اینطوری تهدید می‌کنه البته به خنده، یا مثلا از خودش تعریف می‌کنه میگه کسی نمیتونه منو اذیت کنه من خودم همه رو میزنم. از بچه های فامیلم خیلی بدش میاد میگه خوبه بزنیشون..اینا رو پشت سر هم نگفته تو چند ماه این بین مکالماتش بوده. ولی خیلی مهربونه و دل رحم. ولی میگم نکنه دست بزن داره؟؟؟ نظر شما چیه؟؟  ۲۳سالشه

اوج تنهایی یه انسان اونجاست که خودش به «خودش» پناه میبره🖤❤️

بخاطر همه چي علل خصوص سنش نه

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چراغ قرمز شدیددددد من بودم دیگه ادامه نمیدادم به یه بهانه ای میپیچوندم و تمام

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    
2728
2738

اکس منم میگف اتفاقا پیامای قبلمونو داشتم امروز میخوندم ک ی کاری کردم گفتم ببخشید گفت بزنم بمیررری گفتم بزن گفت خیلی اذیتم میکنننیا من از دست تو چیکار کنم دختر😂 بعد گفت منم برم هرکاری دلم خاست بکنم بیام بگم ببخشید اوکیه گفتم تا بکشمت😂

چقد دلم براش تنگ شده💔💔 من ک خیلی دوستداشتم این شوخیارو 😂

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
2706