2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه خوشگلی

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
2740

شومیز سفید گرون بخر از این پونصد تومنیا نخر بهش میگن حریر ولی پلاستیک خالصه و فورا بوی بد میگیره 

حضوری برو که بتونی جنس رو دست بزنی خصوصا خامه دوزی  جنس خوب پیدا کنی عالیه و از پوشیدنش لذت میبری 

این تجربه شخصی بعد اتلاف پول و بعد مواجه شدن با  پروسه خرید مجدد  بود خواستم برای شما پیش نیاد 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
شومیز سفید گرون بخر از این پونصد تومنیا نخر بهش میگن حریر ولی پلاستیک خالصه و فورا بوی بد میگیره&nbs ...

چشم عزیزم ممنون ک تجربتونو ب اشتراک گذاشتین حتما ب نکاتی ک گفتین دقت میکنم 💗

مردای حامله ی سایت تو تاپیکام نیان  
2706