2733
2734
عنوان

تولد دخترمه عاشق کارتن پت و مت هست

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 63 پست
ذهنی که مشکل داشته باشه برداشت های دیگه میکنه که مطمئنا بچه ها و ذهنشون پاک تر از این حرفاست

بچه ها اونا رو برادر میبینن 

نمیدونم چرا همه چیو اینجوری میبینن یه عده...ذهنا آلوده است فقط دنبال این چیزان

طرفدار خواهرشوهر و مادرشوهر....داییم که ازدواج کرد فهمیدم مقصر عروس ها هستن  ....چاره ای ندارم جز اینکه پزشکی قبول بشم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیییلی از قسمتاشو دیدم دوبله فارسی البته اینقد بامزان کلی میخنیدم و چیز مورد داری ندیدم  از ...

دوبله ؟ مطمئنی پت و متو با یه کارتون دیگه اشتباه نگرفتی؟ دوبله فارسی یعنی کجاشو فارسی میگن!؟

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2731
من خیلی از قسمتاشو دیدم‌چیز خاصی ندیدم ازش  الان شنیدم شوک شدم

عزیزم من با بحث همجنس گراییش کار ندارم اما پت و مت نماد بی‌عرضه بودن و خرابکاری هستن بدون تفکر و بدون داشتن نقشه مرتب در حال سرهم کردن یه چیزایی هستن که در نهایت خراب میشن 

باب اسفنجی هم تک تک شخصیت‌هاش از نظر روانشناختی مشکل دارن 

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.
مخاطب من افرادی بودن که بجای توهین حرف زدن و تبادل‌نظر بلدن بخاطر همین تو پرانتز گفتم برای بحث ریپلا ...

وقتی میدونی حرفت پتاسنیل بحث راه انداختن رو داره خب نزن

یه افسانه‌ست که میگه کویر یه جنگل بوده که به بارون گفته دوستت دارم...
خب عزیز وقتی هیچ صحنه ای از رابطع جنسی از اینا نیس پس چجور همجنسگرایی هستن

مگه همجنسگرایی ب صحنه جنسیه ب حسه و داستانشه!

من اینو تو گوگل خوندم .. و خیلی جاها دیدم میگن.

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
دوبله ؟ مطمئنی پت و متو با یه کارتون دیگه اشتباه نگرفتی؟ دوبله فارسی یعنی کجاشو فارسی میگن!؟

بزن تو گوگل پت و مت سخنگو منظورم هست، روشون صدا گذاشتن من میریزم تو فلش میبینم هر شب بدون حرف زدنم که هست

وقتی میدونی حرفت پتاسنیل بحث راه انداختن رو داره خب نزن

وقتی میدونی درمورد چیزی اطلاعات کافی (بجز توهین) برای تبادل نظر نداری خب ریپلایی نکن

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.

🛑🛑🛑۶ سال پیش یه عروسک خمیری پت و مت خریدم  خیلی قشنگه فقط یکی از بچه ها فامیل دست یکیش رو شکوند ک با چسپ میچسپه و مشکلی نداره خیییلیی قشنگه 

اگر تمایل داری ادرست رو بفرست برات پستش کنم هفته دیگه 🛑🛑🛑

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم👍...تارگت دوم(از ۸۸ به ۸۳)ادامه دارد...
2706