2737
2734
عنوان

بچم تو دسشویی ایرانی نمیشینه

200 بازدید | 18 پست

الان سه سال و هفت ماهشه عادتش دادم ب دسشویی فرنگی پلاستیکی حالا هر جا بخوام برم مسافرتی خونه کسی باید با خودم دسشویی ببرم هر کاری میکنم عروسکاشو میبرم دسشویی نقش جیش کردن بازی میکنم ولی نمیتونه اما اگه روی دسشویی فرنگیش بشینه میاد ولی اینجوری نمیاد راهکاری کسی بلده 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دختر من ۴ سالگی از قصری جدا شد ، پاهاشون جون نداره

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2742

صبر کن کم کم عادت میکنه 

واقعیت دستشویی ایرانی واسه بچه ها سخته اگه یه مقدار مثل پسر من ترسو باشن که عمرا میترسن بیفتن

من اولش مجبورش نمیکردم سر دستشویی بشینه کنارش مینشست 

برای اون یمی پسزم هم از این تبدیل های توالت فرنگی خریدم که روی توالت فرنگی بزرگ قرار میگیره 

کم کم باید دسشویی ایرانی اشنا بشه . هر دفه با یه ترفند یا با شکلات گولش بزن با چیزی ک دوس داره

چون ۲ روز دیگ مهد بخاد بره یا بقول شما خونه دوست و اشنا سخته ک بخاین ی دسشویی فرنگی دنبال خودتون ببرین

2738

دستشویی که مختص ایران نیست درستش دستشویی سنتیه

حالا مگه پاها و باسنش چقدره خب براش خیلی گشاده

بزرگتر شد درست میشه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

الان براش زوده زانوهاش نمیتونه تحمل کنه دسشویی ایرانی رو و یکم براش بزرگم هست بخواد اونطوری پاشو باز کنه بشینه دختر منم همین بود از نزدیک چهار سال دیگه خودش یاد کرفت الان میره ولی زیاد بشینه پاش درد میگیره 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
دستشویی که مختص ایران نیست درستش دستشویی سنتیه حالا مگه پاها و باسنش چقدره خب براش خیلی گشاده بزرگ ...

خب من ک نمیزارم رو سنگ دسشویی حالت دسشویی کنار دسشویی هم میترسه

خیلی کوچیکه هنوز 

ابجی من تا ۴ ونیم  سالگی می‌ترسید 

مثل شیشه باش هر کی شکستت ببرش ___ یـܘ ܝ‌وܝ̇‌ ܣـܩـࡅ߳ـوܝ̇ߺـو ܩیܦ̇ܝ‌وܢܚ݅ܩܢ ܢܚ݅یܝ‌ܭߊ‌ܭߊ‌ئو ܩیـܟܿܝ‌ܩ:)من عجیب نیستم من یه نسخه محدودم🤍 ߊ‌ࡅ߭ܧܥ‌‌ ࡅ߳ࡐ‌ ܥܼܥ̇‌‌ߊ‌ܢ̣ܨ ࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܭܘ ܝ݆ߺܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ࡅ߳ࡐ‌ ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ حࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܢ̣ܣࡅ߳ߺߺܙ ܩࡍ߭ ܢܚ݅ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܝ‌ܭَࡅ࡙ܝ‌ ࡅ߳ߊ‌ࡅ݅ߺࡅ࡙ܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ܝ‌ࡐ‌ ܧܠܢ̣ܩܢ ࡅ߭ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ ܭࡅ߭ܥ‌‌ ߊ‌ࡎܠߊ ߊ‌ܝ̇‌ࡅ߳ߺߺܙ ܥ‌‌ܠܙ ࡅ࡙ܘ ܩܫ̇ܝ‌ࡐ‌ܝ‌ ܢ̣ܨ ܭܠܘ ࡅ߭ܭَߊ‌ܘ ܧܠܢ̣ܚ݅ࡍ ࡅ࡙ܘ ܥ̇‌‌ܝ‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܩܨ ܥ‌‌ࡐ‌ࡅ߭ܨ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܠܙ ࡐ‌ ࡅ߳ܫ̇ࡅ࡙ࡅ࡙ܝ‌ ܝ‌ܦ̇ࡅ߳ߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ܟܿࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܩࡐ‌ࡅ߭ܥ‌‌ܩܢ ࡅ߳ࡐ‌ܨ ܭߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ߊ߬ܟܿܘ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡎܠߊ‌ً ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܢܚ݅ܭܠܨ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ تو خودتو داری نمیدونی نداشتنت یعنی چی :)!                                                          به غم کسی اسيرم که ز من خبر ندارد 🤍 گاهی وقتا احمقانه‌ترین و دست‌نیافتنی‌ترین رویاها و ایده‌ها می‌شن نقطه پرتاب تو....
2706