2737
2734

سالهاست که مبتلا به بیماری اعصابم و باید تا آخر عمر دارو بخورم داروها عوارض زیادی داره و پریودم قطع شده  دچار فراموشی شدم و مثل یه آدم از کار افتاده از پس خیلی کارها بر نمیام خانواده‌ام فشار میارن برم سر کار ولی من نمیتونم مادرم خیلی باهام ناسازگاری می کنه  و تو خورد و خوراک خیلی منو تحت فشار میزاره  و خانواده ام دیگه منو آدم به حساب نمیارن و من روزهای سختی میگذرونم  چند سالیه متوسل به در خونه امام رضا شدم اما حاجت روا نشدم حالا دست توسل زدم به دامان بی بی دوعالم خانم فاطمه زهرا برام یه صلوات خاصه ایشون رو بفرستین بلکه ایشون نظری کنن

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ.

بار پروردگارا؛ درود فرست بر فاطمه(س) و پدر بزرگوارش و همسر گرامی‌اش و فرزندان عزیزش (و آن رازی که در وجود او به ودیعه نهادی)، به تعداد آنچه دانش تو بر آن احاطه دارد.

خداوند می فرماید من نزد دل های شکسته و قبرهای کهنه ام 

فرستادم عزیزم

منم ۱۲ ساله بیمارم

چند روزه شروع کردم ختم‌۶۰ یاسین هدیه به حضرت حمزه عموی پیامبر

باور کن از روز اول نتیجشو‌دیدم

تو نت شرایطشو‌بخون

میگن کن فیکون میکنه

فرستادم عزیزم منم ۱۲ ساله بیمارم چند روزه شروع کردم ختم‌۶۰ یاسین هدیه به حضرت حمزه عموی پیامبر با ...

۵۳۰ مرتبه صلوات خاصه حضرت زهرا رو میخونم خیلی خوبه 

باشه اونی که گفتی رو هم میخونم 

ممنونم عزیزم 

خداوند می فرماید من نزد دل های شکسته و قبرهای کهنه ام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۵۳۰ مرتبه صلوات خاصه حضرت زهرا رو میخونم خیلی خوبه  باشه اونی که گفتی رو هم میخونم  ممنو ...

بله اونم عالیه

منم سعی‌میکنم‌بخونم

کلا فقط با ذکر‌گفتن آرامش میگیرم

انشاالله همه مریضها شفا بگیرن

من و‌شما هم‌بین اونا

2728