2737
2734

من نزدیک ۶ سال پیش دوبار جن بود نمیدونم چی بود دیدم 

دیشب تو اتاقم خواب بودم همه ش خواب های پرت و پلا میدیدم یادم نمیاد خواب چی ولی یادمه هی بیدار میشدم 

یبار تشنه م بود رفتم اب خوردم اومدم خوابیدم 

یهووو نمیدونم خواب چی دیدم حتی همین الان یادم نمیاد چم بود 

بیدار ک شدم دیدم در اتاق وایسادم😐😐فک کنم از خوابی ترسیده بودم رفتم دم در 

لامپ اتاقو روشن کردم 

اومدم بخوابم دیدم یه مارمولک کنار پتومه😐😐مامانمو صدا کردم گفت خب برو رو تختت بخواب ولی دیگه نمیتونستم برم تو اتاق

خبر مرررررگممم رفتم تو هال و پذیرایی کنار داداش و خواهرم خوابیدم 

اولش پتو نداشتم سردم بود خوابم نمیبرد 

بعد رفتم نزدزک خواهرم بهم پتوش داد 

اصلااا نمیتونستم بخوابم نمیدونم چیشد ک ایا اون لحظات خواب بودم یا نه 

ولی متوجه شدم یچیزی از نورگیر خونه پرید تو خونه 

صدای پای سنگین اومد که داشت میومد طرف ما من خودم رو زدم به خواب(نمیدونم اینا خوابه یا واقعیه اخرش میگم چرا)

به پهلو دراز کشیده بودم یهو اومد دست کرد دور دهنم و کنار گوشم نفس میکشید 😭😭دقیقا حس نفس کشیدن بود حس گرماش رو حس میکردم ولی فکر میکردم خوابم 

جلو دهنم رو گرفته بود و گرم بود ولی دستی نبود نمیتونستم داد بزنم ک خدارشکرر نتونستم داد بزنم ک باز فکر کنن دیوونم

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم..(ادامه دارد)

ادمیزاد چن نمیبینه مگر احضارش کنه 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بعد اینننققدررر ترسیده بودم ک نمیتونستم پامم تکون بدم با پام خواهرمو بیدار کنم کمکم کنه

نگید بختک بود چون من گرمای اینو و نفس کشیدنشو حس میکردم

همه ش تو ذهنم صلوات فرستادم ولی ولم نمیکرد 

بعد ۱۰ تایی صلوات یهو ولم کرد و من نمیدونم بهوش شدم یا از خواب پریدم ولییی من حالت خوابم دقیقا همون چیزی بود ک داشتم میدیدم و دقیقا وقتی بیدار شدم متوجه شدم ک اون گوشمداغه😭😭

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم..(ادامه دارد)
2728
2740
بختک بوده

نه بختک نبود 

من خودم گرمای دستش رو که دور دهنم بود و نفسش رو که تو گوشم ازاد میکرد حس میکردم

کابوس بوده 

منم از این خوابای جن مانند دو سه باری دیدم

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

چه عجیب

مادر منم بچه بوده دقیقا همین اتفاق واسش افتاده 

دقیق مثل همینن

ترسیده و رفتع کنار برادرهاش خوابیده و ادامه ماجرا

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
بعد اینننققدررر ترسیده بودم ک نمیتونستم پامم تکون بدم با پام خواهرمو بیدار کنم کمکم کنه نگید بختک ب ...

من ی بار سایه بختکم دیدم حتی ی بار حس کردم روحمو کشید بالا ی چیز سیاه رو بروی بدنم میدیدم تو پذیراییمون و یهو روحم پرت شد تو بدنم و یه حالت انگار موج تو بدنم بود ولم کرد یهو .....سعی کن انگشتای پاتو حرکت بدی من این کارو میکنم ول میکنه البته بعد چند لحظه خفت گیریش

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️
2706