2733
2734
عنوان

نامه ی معذرت خواهی یه شوهر🤕عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 854 بازدید | 42 پست
نه خوب نیس اینو بنویس واستا

ی چیزی هم بگو من بنویسم واسه شوهرم خیلی رو مخم میاد و امشب هم دعوا کردیم و منم خیلی تند رفتم میخام ی چیزی براش بفرستم نه سیخ بسوزه ن کباب توش اشاره بشه به اینکه خیلی عوض شده و دیگه ناز منو نمی‌کشه 

خخخخ ممنون اگه وقت داشتی بگو

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام سلام صدتا سلام لپتو ماچ ماچ عشقولی اووم میدونم شیطونی کردم ناراحتت کردم ولی خو میدونی دلم کوشولوعه هیچی تو دلم نیست دوستت دارم قده اسمون پرستاره اقاییم لنگه نداره دوستت دارم یخچالو نگاه کن برات اون تو یه چی گذاشتم چاق بشی چله بشی لپ لپو بشی 🤗

ی چیزی هم بگو من بنویسم واسه شوهرم خیلی رو مخم میاد و امشب هم دعوا کردیم و منم خیلی تند رفتم میخام ی ...

بگو اگه تو بوسم نکنی نازمو نکشی پس کی‌بکشه 🙃 عشقم من کوچولوعم دلم کوچیکه زود میشکنه تو مراقبم نباشی پس کی باشه پناهمی

بگو اگه تو بوسم نکنی نازمو نکشی پس کی‌بکشه 🙃 عشقم من کوچولوعم دلم کوچیکه زود میشکنه تو مراقبم نباشی ...

مرسی عزیزم وقت گذاشتی ولی اینقد از دستش ناراحتم حیفم میاد اینجوری بهش بگم همون چند تا فحش براش مینویسم دلم خنک بشه خخخخ

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی
عه چه خوبه😂😍مرسی

تازه حتی میتونی اینکارو کنی  رژ بزن بعد اروم وقتی خوابه برو دستشو بوس کن 🙃 بعد کنارش بخاب بعد صبح پاشدی بگو چشمم روشن نصفه شبی کی دستتو ماچ کرده ببین 😜 بعد بپر‌بغلش بغلش کن‌بگو دوستت دارم