2737
2734

دخترای مجرد با نیاز جنسی خیلی بالا که نه اهل خودارضایی ان نه فیلمای مثبت هجده میبینن نه اهل خراب بازی ان باید چکار بکنن دقیقا؟

چجوری کم بشه اینا یا حداقل تخیله بشه این حس؟ 

میشه لطف کنین گزارش نزنین

I'll be someone No one thought I could be ;)                                                                     Be special like MOON :)💫🌌

تند تند برو حمام

سردیجات زیاد بخور

گرمیجات مثل موز و این چیزا نخور

زعفرون نخور 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

اهل هیچیی نیستن چطور متوجه میل جنسی بالاشون میشن ؟؟

خو لامصب همه درا رو بستی 

ازدواج ولاغیر

نیست یک ساعت قرار این جانِ بی‌آرام را........یا رب آن آرامِ جانِ بی‌قرارِ من کجاست؟
2738
تند تند برو حمام سردیجات زیاد بخور گرمیجات مثل موز و این چیزا نخور زعفرون نخور 

گرمیجات زیاد نمیخورم 

I'll be someone No one thought I could be ;)                                                                     Be special like MOON :)💫🌌

سرتونو با چیزی مشغول کنین که اصلا فکرتون نیاد 

مثلا ورزشای سخت باشگاه برین کتاب بخونین بیرون برین حمام سرد بکنین اشپزی و..

تااینکه انشالله یه بخت خوب نصیبتون بشه

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2706