2752
2734
عنوان

چقدر جنبه دارین توی زندگی؟

107 بازدید | 19 پست

من خیلی زود بهم برمیخوره 

مثلا تا شوهرم بهم بگه بشین ، بهم برمیخوره شدید، فکر میکنم تحقیر شدم . 

مثلا امروز عکس چادر واسش فرستادم ، نوشت من ازین مدلا بدم میاد میام بریم ساده بخریم 

انقدر بهم برخورد که نگو 

تو خونه سر بچه ها خالی کرذم اعصاب خوردیمو 

ولی مثلا جاریمو میبینم ، برادر شوهرم هرچی میگه 

هرررررچی ، اصلا به دل نمیگیره ، یا جواب میده همونجا یا ول میکنه و اصلا هم بهش فکر نمیکنه دیگه 

جنبم بالاس 😐🖖😂

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضی وقتا مثل توام بعضی وقتا مثل جاریت

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
2731

من مثل جاریتم

ول کن بابا اعصاب خوردی درست میکنی واسه خودت

هر سوالی راجع به متافیزیک داشتید میتونید ازم بپرسید🙏میشه یه صلوات بفرستین برای حاجتی که دو ساله منتظرشم💛 عاشق اینم که تجربه‌هام رو در اختیار دیگران بذارم

متوسط روبه بالا بستگی داره اون طرف کی باشه

میشه برای رهایی ازاین بلاتکلیفی زندگیم یه صلوات برام بفرستین🩷🥺نمیدونم امضا چیه فقط مینویسم، دخترشمالم🌿عاشق کیک پزی 🍰🧁پشت کنکوریمم وعاشق فیزیوتراپی🤸‍♂️یه عاشق دلتنگ ویه یارباوفا🍓🌸💚
کدوم مدل بهتره تو زندگی؟

جاریت بهترین کارو میکنه

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
اره همش قرص آرام بخش میخورم  دیوونه شدم دیگه

نکن این کارو با خودت خب:)

سعی کن به هیچ جات نگیری

هر سوالی راجع به متافیزیک داشتید میتونید ازم بپرسید🙏میشه یه صلوات بفرستین برای حاجتی که دو ساله منتظرشم💛 عاشق اینم که تجربه‌هام رو در اختیار دیگران بذارم