2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

این سوال کردی بعدش کسی گف ن ناامید نشو ایشون و بقیه شهدا واعمهدانچه صلاح ما باشه از خدا میخان برامون مقدر بسازه انشاله🌹

من خواننده خاموش بودم چندسالی هس.کنارتون هستم
2740
اره 😍شهید بزرگیه و خیلی آبرو پیش خدا داده

حاجت من محاله و فقد خدا می‌تونه بده 

خدا کنه ایشونو واسطه قرار دادم دست خالیم نزاره

اگ تاپیک دعوا دیدین منو هم تگ کنین 😅🤭

اره من حاجت گرفتم حاجت محال

مخالف ورودآقایون به سایت......خداکنه یه روزی بشه بهترین روزهای زندگیمواینجا ثبت کنم بعدسال هابعدپیرشدم بیام ببینم ذووووق کنم...به امیدتموم شدن کرونا.... 

آره ارههههههههههه هزاران بار

حتی یک حاجت محال داشتم 

براش سوره واقعه خوندم و هدیه کردم بهش

واقعااااا عالیه

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖        الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸

ببین ابراهیم هادی معروفه به شهیدی که حاجت میده واقعا بامعرفته ‌.🥺🥺🥹🥹🥹

مخالف ورودآقایون به سایت......خداکنه یه روزی بشه بهترین روزهای زندگیمواینجا ثبت کنم بعدسال هابعدپیرشدم بیام ببینم ذووووق کنم...به امیدتموم شدن کرونا.... 

حاجت که فکر نکنم گرفته باشم. ولی یک مدته کتابش رو گذاشتم جلو چشمم، عکسشو نگاه میکنم، صلواتی بهش هدیه میکنم، ماه رمضان برا اولین بار یه جوری که میشه گفت دعوت خصوصی بود انگار ، راهی هیات کهف الشهدا شدم، شبهای احيا رو اونجا میرفتم... خیلی حال خوبی بود.. من برکت شهدا رو تو زندگیم دیدم. برا حاجت روایی هم چشم به راه شهدا  هستم.. 

2706