2733
2734

به نظرتون اگه یه جوجه پرنده بخرم ..

از این لحاظ که از مادر جداش کردن ..

اشکال داره؟؟

دلم راضی نمیشه=(((

بر فرض یه بد سرپرست پیدا کردمو خریدم 

اگه براش جفت پیدا نکنم ..

نتو نم بخرم 

نتونه جفت گیری کنه 

اینا همش به گردن منه؟؟

بعد اگه تونستم براش یه جفت پیدا کنمو اینا بچه دار شدن خب منکه نمیتونم همشونو باهم نگه دارم باید دونه دونه جوجه هاشونو بفروشم ...

سختهههههه

خیلیییی خیییلیییی علاقه دارم ولی نمیدونم با این عذاب وجدانم چیکار کنم😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

یه سری پرنده ها ماده هه که جوجش یه مقدار بزرگ میشه به بچش حمله میکنه باید جداشون کرد چون میزنه بچه هه رو که به پدره نزدیک نشه مرغ عشقا اینجورین 

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1836202_توجه:این کاربر از تاریخ۲/۲۸تا تاریخ۳/۲۲در این ساعات به دلیل خواندن درس حضور ندارد:۷:۳۰_۱۱...۱۳_۱۵...۱۹_۲۲ تایم استراحتم میام😂

چون گفتی معتقد بهت میگم 

کلا هر حیوان یا پرنده ای که اهلی نیست در بند کردنش اشکال داره مرغ و بره و گاو ،غاز اهلی هستند ولی اینکه یه پرنده رو بگیرن بندازن تو قفس اشتباهه

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
2740

سلام عزیزم اگه عروس هلندی بخری از یه سنی به بعد خودشون بچه رو میزنن از خونه میندازن بیرون و اگه تو قفسشون بمونع اینقذ میزننش تا بمیره عروس هلندی واسه پرنده خونگی به نظرم خوبه

چون کلا تو ذاتشم اینه که بین انسانا باشه عاشق انسان ها هستن

ولی حسابی باید حواست بهش باشه و زمانی که نیاز به جفت داشت براش جفت بگیری و درحقش ظلم نکنی 

لطفا واسه نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین🥲❤
بعد طفلکیا زبونم ندارن صحبت کنن شکایت کنن من اصن خیلی احساس مسعولیت میکنم😑😑😑😑

دقیقا ولی سگ اگر داشته باشم باید عقیمش کنم داخل اینستاگرام ی اقای دامپزشک در مورد عقیم کردنشون صحبت کردن واسه من قابل قبول بود دلایلش

چه نوع پرنده ای میخوای بیاری؟

یه سری پرنده ها ماده هه که جوجش یه مقدار بزرگ میشه به بچش حمله میکنه باید جداشون کرد چون میزنه بچه ه ...

درسته ولی حقیقتا اونا هم مادرن جوجه هایه کوچیکشون و ازشون میگیرن و میفروشن 

وقتی جوجه رو برمیدارن مادر و پدر بی قراری میکنن..

اگه بتونن حمله میکنن .. 

مشخصه یه وابستگی و علاقه ای دارن به بچشون 

بعد مادر دوباره تخم میزاره همینکه در میاد میفروشنشون 

چون وقتی کوچیکن دستی کردنشون راحت تره ..

اصلا یاو این پروسه می افتم بغضم میگیره 😑 امان از دله نازک!

من ایران زندگی نمی کنم. اینجا نه به دلایل مذهبی، بلکه به دلایل اخلاقی خیلی قوانین سختی برای نگهداری از حیوانات خانگی دارند. قوانین خاصی وجود داره برای اینکه هر حیوان را از چه سنی مجاز هستید از مادر جدا کنید و همینطور سایز قفس و ساعاتی که مجازید حیوان را تنها در خونه رها کنید و...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
چون گفتی معتقد بهت میگم  کلا هر حیوان یا پرنده ای که اهلی نیست در بند کردنش اشکال داره مرغ و ب ...

اتفاقا از این زاویه ام نگا کردم 

نظر مراجع رو 

نوشته بودن بهتره فرد با یه هدف اون پرنده رو نگهداری کنه ..

حتی اگه استفاده از صدا یا زیبایی پرنده باشه [حالت اسراف پیدا نکنه خرید پرنده و هزینههاش]

و این پرنده ها عملا دستی شده هستن و نمیتونن تو دنیای وحش زنده بمونن 

پرنده وحشی که اصلا نمیخرم ..

اما خب دلم بازم رضا نیست انگار ته دلم می دونم انسانی نیست این حرکت=*)

من ایران زندگی نمی کنم. اینجا نه به دلایل مذهبی، بلکه به دلایل اخلاقی خیلی قوانین سختی برای نگهداری ...

راجع به سن جدا کردنشون اگه اطلاعاتی داری میشه برام بفرستی؟

ممنونت میشم نهربون♡

2706