2752
2734
عنوان

خسته شدم دیگه از تنبلی تخمدان😔

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 54 پست
من سونو دادم هیچکدوم نداشتم ولی پریودام منظم نیست و لکه بینی ۸ روز دارم چیکار کنم اخه؟ سه ساله پریود ...

راستی گلم فیبروم و اختلالات تیروئیدی هم میتونه دلیلش باشه

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
از روز اول پریود قبل تا پریود جدیدتون چند روز میشه؟ لکه بینی بعد پریود یا قبلش؟ کیست نداشتین؟ کم ...

خب تقریبا ۲٠ روز عقب رفته بود و باید بیست روز قبلش پریود میشدم 

ـخب بعد پریود 

نه کیست نداشتم کم خونیم ندارم

کاش وقتی کسی میره خاطراتشم ببره:):.. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب تقریبا ۲٠ روز عقب رفته بود و باید بیست روز قبلش پریود میشدم  ـخب بعد پریود  نه کیست ن ...

ی چکاپ کامل بده حتما

ک سطح املاح و مخصوصا هورمونات بررسی شه گلم

چون طبیعی نیست عقب افتادن.

اینو برم داروخونه میدن یا پزشک باید بنویسه؟

فک کنم همینجوری میدن.خیلی خوبه.هم پریودیت منظم میشه هم وقتی بخوای باردار بشی قطعش کنی به امیدخدا سریع باردار میشی.خود قرص باعث جلوگیری از بارداری میشه

2731

برید پیش متخصص طب سنتی با مدرک از دانشگاه پزشکی،پیش کاراموزا نرید

مزاج بدنتون مشخص میکنن و بر طبق اون داروی بدون عوارض گیاهی میدن که رحم و تخمدان گرم و فعال شه و تنبلی کنترل شه

داروهای شیمیایی فقط بیشتر عوارض دارن و به محض قطع کردن دوباره مشکل ایجاد میکنن

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
عزیزم یه چیزی میدونم که میگم.

خود کاربر میتونن عوارض قرص رو تو همین سایت سرچ کنن مطالعه کنن.

در طول تحصیل تا به اینجا مدام به ما گفتن داروی هورمونی حدالامکان به کسی معرفی نکنید ، همیشه میگن قرص حاوی هورمون تیر مرحله آخره

خود کاربر میتونن عوارض قرص رو تو همین سایت سرچ کنن مطالعه کنن. در طول تحصیل تا به اینجا مدام به ما ...

نمیدونم رشتتون چیه ولی وقتی تنبلی تخمدانم با علائم این خانوم مشخص شد دکتر برام این قرص رو تجویز کرد خواهرمم که پرستاره حرفهایی مشابه شما زد.و به دکتر گفتم.گفت خواهرتو بیار تا براش توضیح بدم.این قرص عالیه برا تنبلی تخمدان.البته نمیدونم اسی مطمئنه تنبلی داره یا نه

نمیدونم رشتتون چیه ولی وقتی تنبلی تخمدانم با علائم این خانوم مشخص شد دکتر برام این قرص رو تجویز کرد ...

خب مسئله همینجاست

ممکنه پزشک از روی سونو و علائم شما تشخیص دادن که بجز خوردن قرص هورمونی راهی ندارید ، اما این دوستمون نه سونویی داره ، نه برگه چکاپی و نه ما پزشکیم و شدت مشکلش رو میدونیم ، لزوما هر قرصی برای ما خوب بوده برای دیگران نیست.

برای مثال ممکنه یک نفر عفونت واژن داشته باشه و من هم قبلا عفونت واژن رو با مترونیدازول درمان کرده باشم و بهش معرفی کنم ، غافل از اینکه ترشحات بدن من زرد و سبز بوده و بد بو و ترشحات بدن اون پنیری شکل و بی بو و من عفونتم باکتریایی بوده و اون یکی قارچی و فقط عفونت های باکتریایی با مترونیدازول درمان میشن و ایشون باید از دسته تتراسایکلین ها استفاده میکردن اونم در دوز مخصوص خودشون و وقتی مترونیدازول خوردن بهبود که پیدا نکردن هیچ باکتری های مفید بدن با این قرص از بین میره بدن هم نسبت به این قرص مقاوم میشه و اگ بعدها بهش نیاز داشته باشن دیگه درمان نمیشن.

خب مسئله همینجاست ممکنه پزشک از روی سونو و علائم شما تشخیص دادن که بجز خوردن قرص هورمونی راهی نداری ...

درمورد خودم یه سونو رفتم و تخمدان پلی کیستیک داشتم و پریودیام مثل این خانوم بود.اگه دقت کنین این خانوم هم دکار بهش قرص داده بود.چیز عجیب و غریبی در مورد خودم نبود حتی بعدها ماماها فقط با شنیدن اینکه تخمدان پلی کیستیک دارم همین قرصو بهم دادن. اما در مورد حرفای شما نتیجع میگیریم اینجا نباید تاپیک بزنه و راهنمایی بخواد.باید بره دکتر.گرچه کم ندیدم گاهی تشخیص یه ادم عادی از دکتر بهتر بوده.کفایت مذاکرات...