2733
2734
عنوان

من حالم بده .

318 بازدید | 38 پست

بله درسته , من امشب حالم خیلی بده خیلی ...و قابلیت تا صبح اشک ریختن رو دارم

نکته ی این تاپیک :همه ی حساتون رو سعی کنین بیان کنین ...هر طوری که شده ، میتونین تایپ کنین تو سیو شده های خودتون ، به کسی بگین و ... ولی فقط نزارین تو دلتون بمونه که منجر به آسیب بشه..

شاید به نظر خیلی نکته ی ساده ایه ولی تو خیلی جاها به این نکته تاکید شده .

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخخخخخخخخخخخخخامممممم بهششششششش پییییییییاااااااااام بدمممممممممممممم

نمیدونم چی بگم عزیزم 

سعی کن درست ترین راهو انتخاب کنی 

خیلی راجع بهش فکر کن ...خیلی زیاد خب!؟

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             
2728

چرا سلامت روان ندارممممممممممممممممممممممممم خسته شدمممممممممممممممممممممممممممم نشخواررررررررررر داره منووووووووووووو از پااااااااااااا در میارهههههههههههه دیگههههههههههههههه بسههههههههههههههه

خدایااااااااااااااااااااااااااا

میخوام از دست هر چی درس هست خلاص شم 

خلاص شدنی وجود نداره متاسفانه ...هر مرحله بدتر از قبل 

ولی حالا نمیخوام انرژی منفی بدم 

از الان تا یه ساعت به خودت استراحت بده 

گوشیو بزار کنار ، برو برا خودت چایی بریز و یه موزیک بی کلام بگذاز  و چشماتو ببند و به حس درونیت فکر کن 

مطمئنم حالت بهتر میشه

کاش آقا معلم عاشقم بشه

نمیدونم قضیه از چه قراره و چی بگم 

ولی امیدوارم هر چی صلاحته پیش بیاد برات عزیزم

2738
نمیدونم قضیه از چه قراره و چی بگم  ولی امیدوارم هر چی صلاحته پیش بیاد برات عزیزم

قربونت عزیزم 

ان شاءالله که به حق امام حسین مشگل تو هم حل بشه توکلت بخدا.

خدایا شکرت🙏
خلاص شدنی وجود نداره متاسفانه ...هر مرحله بدتر از قبل  ولی حالا نمیخوام انرژی منفی بدم  ...

اره پیشنهاد خوبیه 

اهنگ زیاد گوش میدم ، هم با کلام هم بی کلام 

الان میرم اینکارو انجام بدم . البته بخش یه لیوان چایی رو نیستم الان 😄

بخندی میگذره نخندی هم میگذره پس بخند تا خوش بگذره✌🏻️ 

مریضم هیچ کس نگرانم نیست

از صبح تاحالا حتی نکردن یه لیوان آب دستم بدن

فردا هم که گله کنم مادرم با یه پست که تو  تنها بچه‌ی قوی منی و نگرانت نیستم سر و تهش رو هم میاره

.به صبر کوش تو ای دل که حق رها نکند......چنین عزیر نگینی به دست اهرمنی
چرا سلامت روان ندارممممممممممممممممممممممممم خسته شدمممممممممممممممممممممممممممم نشخواررررررررررر دا ...

عزیزمم درکت میکنم واقعا سخته 

ولی بیا کم کم بزارش کنار خب ؟!! یهو افراط نکنی آهسته پیوسته بزارش کنار 

افکارتو تا جایی که ممکنه بنویس 

راجع بهش با کسی حرف بزن

یه شبه نمیشه حداقل باید یکسال بگذره تا درست شه و عادت کنی

قربونت عزیزم  ان شاءالله که به حق امام حسین مشگل تو هم حل بشه توکلت بخدا.

فدات بشم قشنگم ممنونم ...همچنین

2706