2733
2734
cif داریم ولی برعکس تعریفی که ازش شنیدم !
اصلا تمیز نمیکنه
البته بوی خوبی داره ولی پاک کنندگیش هیچ ...

یک چیزی معرفی کنین که واسه همه جای خونه کاربرد داشته باشه ....... بوی خوبی هم داشته باشه .
من روی میز و جاهای شیشه ای و آینه و... رو با رایت تمیز می کنم. 2-3 تا پاف میزنم و با یه پارچه کاملا نخی از ایناییکه جذب آبشون خوبه و پرز هم نمیدن می کشم. عالی تمیز میشه. واسه گاز و یخچال و ... هم یکی از این اسکاچها که روی ابر چسبانده شده و خیلی نرمه مایع ظرفشویی میزنم و میچلونم که آبش گرفته شه و آروم میکشم رو گازو یخچال با یه دستمال نمدار پاک می کنم بعدم با یه دستمال خشک. همش برق میافته و رنگشم آسیب نمی بینه. البته گازو یخچال من سفیده در مورد استیل نمی دونم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من برا میز و آینه از دستمال جادوئی استفاده میکنم قیمتش 2000 تومنه ولی واقعا همونطور که از اسمش شنیدی جادو میکنه تمیز تمیز میکنه خیلی عالیه البته برا تلویزیون مارک ناژه رو گرفتم 3000 تومن برا آشپزخونه چینی اش رو گرفتم 2000 تومن

برا گاز و زمین و اینا هم بخار شور دارم
2738
من از cif خیلی ناراضیم...........اصلا جالب نیست...........برای سینک از پودر ماشین لباسشویی با اب داغ .............گاهی سرکه.......گاهی وایتکس جرم گیر هم که لعاب کاشی رو میبره ................... دیگه نمیدونم پیدا کردین به ما هم خبر بدین......در ضمن پدر ریه رو هم در نیاره..............
بخارشور واسه کف فقط کار می کنه به درد بقیه جاها نمی خوره ولی خوب واسه تمیز کردن کف واقعا راحته و خوب تمیز می شه. من مارک مجیک دارم راضیم چون فقط برای کفه سبکه و از کت و کول نمیافته آدم ساخت کره هم هست و چینی نیست. من خریدم 75 تومن
2706