2733
2739

توروخدا بگین مشکل جدی داشتین؟ الان خوبین 

بابای من چندین ماه پیش گف معده درد دارم چن‌بارم بالا اورد

الان باز شرو شده اما فقط درد داره بالا نمیاره غذا هم میخورد

ممکنه چیز خطرناک باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم مگه مشكل پدر شما با بقيع يكيه؟

بلاخره هرچي هست بايد بررسي بايد بشه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2728
داییم فوت شد سرطان گرفت یک ماه نشده حالم بده میترسم بابام اونجوری بشه زبونم لال خدایی نکرده😭😭😭

نه به این راحتی ها هم نیست همین چند وقت پیش دیدم کسی سرطان داشته گفتن پنج شش بار رفته شیمی درمانی هنوزم زندگی داره میکنه. پس به این حرفا نیست اما به عکس العمل دیگران هست. یعنی چی؟ یعنی شما یا بقیه هی گریه کنید هی نگران نشون بدید خودتونو اون بنده خدا هم خودشو میبازه. باید عادی رفتار کنید که فکر کنه فقط یک بیماری ساده است. که واقعا هم میتونه یک بیماری ساده باشه، هنوز هیچی نشده هیچ دکتر مختصص چند ذه سال درس خونده تشخیصی نداده، شما میگی سرطان‌ه شاید ؟. 

قوی باشید بی قراری کنید،  از هیچی،  استرس میشه برای خودتون و  پدرتون حالا چون داییتون فوت کردن دلیل محکمی نیست که پذر شما سرطان داشته باشه این یک،  دو اگه یک روزیم گرفت ذور از جونش، دلیل نمیشه بمیره، عمر دست خداست این همههههههه آدم سرطانی که میرن شیمی درمانی و سالم میان بیرون . به خدا توکل کنید الابذکرالله تطمئن القلوب، تنها با یاد هدا دلهاآرام می شود.

سلام این حساب توسط یک کاربرخانم و یک کاربر آقا قابل بررسیه ممنون میشم موقع نوشتن لحاظ کنید.
2740
نه به این راحتی ها هم نیست همین چند وقت پیش دیدم کسی سرطان داشته گفتن پنج شش بار رفته شیمی درمانی هن ...

اره درست میگی هنوز اندوسکوپی هم نرفته😭😭😭خیلی ممنون ازت🥺🤦🏻‍♀️

خیلی میترسم سرطان باشه زبونم لال😭😭😭

خودتو كنترل كن عزيزم.با ترس ك نميشع زندگي كرد.

و سرطان هم به هيمن راحتيا نيست

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
خودتو كنترل كن عزيزم.با ترس ك نميشع زندگي كرد. و سرطان هم به هيمن راحتيا نيست

دلم خیلی گرفته خیلی ناراحتم بابام یه کارگر ساده اس میشه دعاش کنی 

چرا ما ازهیچی شانس نیاوردیم اخه دلمون به سلامتیمون خوش بود

دلم خیلی گرفته خیلی ناراحتم بابام یه کارگر ساده اس میشه دعاش کنی  چرا ما ازهیچی شانس نیاوردیم ...

هنوز هيچي نشدع اين فازي ك برداشتي

بنده خدارو دچار مشكلات ديگه ميكنيا