2733
2734
عنوان

جابجایی مدرسه دخترم

802 بازدید | 12 پست

سلام دوستان دخترم کلاس سومه و تا الان غیر انتفاعی می رفته ولی امسال چون به خاطر پسرم دارم پرستار می گیرم که 12 به بعد هم اگه بره مدرسه دولتی بیاد خونه تنها نیست می خوام بزارم مدرسه دولتی
اینم بگم که ساکن منطقه 1 هستم ولی دخترم منطقه 3 مدرسه می رفته و نسبتا مسیرش دور بود
ولی الان خیلی اضطراب گرفتم و دیدم دیروز تلفنی به دوست مدرسه اش می گفت خیلی ناراحتم حالا چطوری دوستای جدید پیدا کنم و اینکه چاره ای ندارم دیگه پدر و مادرم اینطوری می خوان
نمی دونم تصمیمم درسته یا نه. مدرسه ای که می رفته امکانات خاصی نداشت زبان و کامپیوتر داشت که عملا هیچی ورزش نداشتن بقیه کارام مثل تمام مدرسه ها

من علت جابجایی رو متوجه نمیشم.دوباره توضیح میدی؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

اگر اجتماعی باشه زود انس میگیره . اگر با دوستاش صمیمیه شمارشونو بگیر و بهش اطمینان بده ک بازم باهم رفت وامد قراره داشته باشین  

∞ بَرایِ زیـبا زِندِگے نَکَردَن کوتـاهے عُمر را بَهانهِ نکنـیم عُمرْ کـوتاه نیـستْ ما کـوتاهے میکُنیمْ ∞

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یکی دوری راه
بعد هم اینکه چون شاغل هستم و نباید زیاد تو خونه تنها می موند و غیر انتفاعی هم تا ساعت 15 بود مجبور بودم بفرستمش. تازه کلاس اول که بود بعد از مدرسه می رفت مهد همان مدرسه
ولی الان با ورود پسرم که از ماه آینده دارم براش پرستار می گیرم دیگه اگه دخترم را دولتی بنویسم که ساعت 12:30 تعطیل می شن برسه خونه تنها نیست و پرستار هم غذاشو گرم می کنه می ده بهش
تازه اینطوری هم خوب استراحت می کنه و هم خیلی بهتر به کاراش می رسه.

2728
یکی دوری راه بعد هم اینکه چون شاغل هستم و نباید زیاد تو خونه تنها می موند و غیر انتفاعی هم تا ساعت ...

مدرسه دولتی خوبیه؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
آره خیلی تحقیق کردم ولی خب دولتیه دیگه ناز نمی کشن

خوب شاید اوایلش براش سخت باشه ولی بعدش عادت میکنه.حتما تعداد بچه ها هم تو کلاس زیادتره

2738
بله حدود 35 نفر اینجا که بود 20 نفر بودن

اوایلش واقعا بهش سخت میگذره ولی مجبوره یهویی بزرگ بشه ومستقل

دخترم خیلی حساسه
از الان به خاطر این حساس بودنش یه دوست از همان مدرسه براش پیدا کردم و داریم با مامانش برنامه ریزی می کنیم تابستان بیشتر کلاس هاشونو با هم برن ولی یکم دخترم حسادت می کنه. دوست داره هر جا می ره همه تحویلش بگیرن و می ترسه از ارتباطات جدید
این کمی منو نگران کرده