2733
2739
عنوان

پشت کنکوری

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 38 پست
هیچ چیزی از سراسری دوست نداری ؟ 

نه 

آخه میدونید من یهو تصمیم به این گرفتم ک واسه فرهنگیان بخونم انگار تازه هدفم برام مشخص شده 

بعدم من کنکور فرهنگیان رو بدم باید بشینم واسه نهایی هام بخونم و از هفته دیگه من امتحان دارم ک میخوان مارو واسه خرداد آماده کنن و بنظر خودم به امسال هیییچ امیدی نیس

نه  آخه میدونید من یهو تصمیم به این گرفتم ک واسه فرهنگیان بخونم انگار تازه هدفم برام مشخص شده& ...

به هر حال پشت کنکور هم بمونی اگر الان بخونی یه پله جلوتری 

امسال هم که کنکور بدی با شرایط سر جلسه و نهایی ها و سطحشون آشنا میشی 

شاید هم تا تیر نظرت عوضت شد 

اگر پشت کنکور بمونی باید یازدهم هم عمومی هاش رو برای نهایی بخونی ایجاد سابقه کنی زمان ایجاد سابقه هم نزدیک نهایی های خودت میشه و یکم سخته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به هر حال پشت کنکور هم بمونی اگر الان بخونی یه پله جلوتری  امسال هم که کنکور بدی با شرایط سر ج ...

اره برا سال بعد برا یازدهم بابد ترمیم معدل بزنم

اره وایه کنکور فرهنگیان ثبت نام کردم اما تیر ثبت نام نکردم بخاطر این ثبت تام کردم ک با فضاش آشنا بشم و سوالات کنکور فرهنگیان رو ببینم 

2731
به هر حال پشت کنکور هم بمونی اگر الان بخونی یه پله جلوتری  امسال هم که کنکور بدی با شرایط سر ج ...

من امسال میخوام کل وقتمو بذارم واسع نهاییم تا خوب بشه چون خیلی تاثیر داره هم برا امسال هم برا سال دیگه

حرفت خیلی خنده داره عزیزم  برای فرهنگیان کنکور فقط پانزده درصد تاثیر داره  خود درستی کنک ...

عام اوکی ای ؟

درسای کنکور چرت و پرته ؟

entp +پاره در راه علم + قطعا پزشک اینده!  I'm not a freak I just thaught it was carnival!  /8w7//نه ولی جدی دیدید اینجام بگید برو درس بخون، من کنکوریم دیگه،  یه ایل چشمشون به منه♡
2738
حرفت خیلی خنده داره عزیزم  برای فرهنگیان کنکور فقط پانزده درصد تاثیر داره  خود درستی کنک ...

میدونه ولی همون ۱۵درصد هم باید یک رتبه ای بیاری ک دعوت به مصاحبه بشی وگرنه دعوت به مصاحبه نمی‌کنند تا جایی ک من شنیدم البته

کنکور نه  کنکور فرهنگیان

اها اوکی 

ببخشید پس چون من اصلا از اون اطلاع ندارم

بازم فکر نکنم ولی راحت باشه ها:

entp +پاره در راه علم + قطعا پزشک اینده!  I'm not a freak I just thaught it was carnival!  /8w7//نه ولی جدی دیدید اینجام بگید برو درس بخون، من کنکوریم دیگه،  یه ایل چشمشون به منه♡
میدونه ولی همون ۱۵درصد هم باید یک رتبه ای بیاری ک دعوت به مصاحبه بشی وگرنه دعوت به مصاحبه نمی‌کنند ت ...

نه ببین ی چیزی بگم 

اینا همش بند و بساطه 

خودت ننداز تو دام پشت کنکوری 

تو اصلا برو شرکت کن تا آخر نهایی ها تلاش کن بعد اگه قبول نشدی به پشت فکر کن نه از الان لطفاااااااا 

2706