2733
2739
عنوان

باهاش اتمام حجت کردم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 2684 بازدید | 136 پست
💔 من تلاشمو میکنم برای زندگیمون ولی دیگه آخرین تلاش هامه درست نشه میرم اگه خونه بابام بودم تاحال ...

ار عزیزم تلاشتو کن ولی اگ نشد دیگ خودتو فداش نکن لیاقتتو نداره....اگ دیدی نشد طلاق بگیر نگران بچت هم نباش چون اگ بمونی تو این زندگی بیشتر اسیب میبینه..........در ضمن اینکه گفته بود ب مرگ بچتون دوستش فالو کرده دروغه

حرفي كه بهت زدمو توي مغزت هك كن دونه دونه دندوناتم برو درست كن نميخاد همش باهم درست كني

پول همون یدونشم میگه ندارم

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁ی قناد خونگی که با عشق کیک و شیرینی میپزه😍🌱 ی دختر خودساخته😘 پیج اینستاگرامم: @ariyanaz_cake در انتظار فرشته کوچولوی دوم خانوادمون✨ ۴ ماه انتظار...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ار عزیزم تلاشتو کن ولی اگ نشد دیگ خودتو فداش نکن لیاقتتو نداره....اگ دیدی نشد طلاق بگیر نگران بچت هم ...

تصمیمم همینه 

آره می‌دونم💔 دیگه دروغاش برام عین روز روشنه 

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁ی قناد خونگی که با عشق کیک و شیرینی میپزه😍🌱 ی دختر خودساخته😘 پیج اینستاگرامم: @ariyanaz_cake در انتظار فرشته کوچولوی دوم خانوادمون✨ ۴ ماه انتظار...

اینم بگم از رو صحبتاتو تاپیک قبلت فهمیدم جدی خانوم خوب و با فهمی هسی...ششاید قیافت بخاطر دندوناتو و اینکه ب خودت نرسیدی چون پول نداده کمی دلخواه اون نباشه اما شما یچیزی دارین ک ن شوهرتون داره ن اون زنا...اونم ذات پاکتونه درک و شعورتون چیزی ک با صدتا عمل هم نمیشه ب دستش اورد وگرنه ک ظاهر حل شدنیه با رسیدگیو عمل پس احساس کمبود نکنین 

2728
اینم بگم از رو صحبتاتو تاپیک قبلت فهمیدم جدی خانوم خوب و با فهمی هسی...ششاید قیافت بخاطر دندوناتو و ...

لطف داری عزیزم خوبی از خودتونه♥️🫀✨🌱🌼

بخاطر دندونام اعتماد به نفسم پایین اومده ولی اون از من وحشتناک تره 🙄🤣

ریدم تو مردی که عاشق شکوندنه.شکوندن قبله اطرافیانش

💔

لطف داری عزیزم خوبی از خودتونه♥️🫀✨🌱🌼 بخاطر دندونام اعتماد به نفسم پایین اومده ولی اون از من وحشت ...

ار  مردا اتفاقا هر چی زشت تر با اعتماد بنفس تر و خائن ترن جالبه  

اسم شوهرت هادی ؟؟

نه

2738
خب پس برو دندون پزشکی نوبت بزن برا دندونت واقعا نیاز نیس اینجور مواقع مراعات جیبش بکنی 

💔🖤 پولش باید باشه 

دلم میخاد دلداریت بدم بگم بجنگ تلاش کن تا درست بشه

ولی خب من می دونم شما هم می دونی اینجور آدمها درست بشو نیستند

برادرم گیرم دو روز نصیحتش کرد بعدش چی

کاش یه هنری چیزی یاد بگیری بتونی مستقل بشی 

یا حمایت خانوادت رو‌جلب کنی که خودت و بچه بیشتر زجر نکشید

و خدا برای من کافیست.....
ار  مردا اتفاقا هر چی زشت تر با اعتماد بنفس تر و خائن ترن جالبه    

دقیقا😐🤣

عکس خودمو ی لحظه می‌زارم و برمیدارم

2706