2733
2734

فرق هست خیلی هم هست . این حرفا و حرفای شبیه به این فقط برای ماست مالی و قابل تحمل کردن اوضاع هست تا عمر بگذره و تموم بشه آخرش هم هیچی به هیچی . وگرنه واقعیت چیز دیگه ایه .

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  

ببین عزیزم من از اونام که شما اگه از اول بشناسی میگی خدا خیلی دوسش داره

همه چی داره

فقط خودم‌میدونم چیا نداشتم

ساده ترینش‌سلامتی که ۱۲ ساله رنگشو‌ندیدم

گاهی اونقدر گریه میکنم از حال میرم

غصه خانوادم‌کمرمو‌شکسته 

برای بچم مادری نکردم

چون ظاهر زندگیم خوبه بقیه اونجوری فکر میکنن

ولی باهات موافقم

بعضیا واقعا بی درد هستن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط خدا صلاح هر بنده رو میدونه و بس. 

خیلی وقتا شده یه چیزی و به زور از خدا خواستم ولی همون چیز واقعا به ضررم تموم شد و گفتم کاش اصرار نمیکردم. 

بهتره همه چیزو به خودش بسپریم و توکل کنیم و البته دست از تلاش و پیشرفت برنداریم

شعار نمیدما واقعی میگم

🐉🔵هرکی لایک کنه خره 🔵🐉🔵جواب افراد بیشعور داده نمیشود🔵🐉

دوستداشتن خدابعضی اوقات به مال و ثروت زیادی که بهت  بده نیست 

من فکر میکنم خدا از کسی که بیزار باشه در رفاه کامل میزارتش تا یه بار یادی از خدا نکنه 

نظر خودمه نتوپین بهم

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا لعنت کنه آدمه خیانت کارو هیچ جوره قابل هضم نیست برام حتی اگه زن یا شوهرت یه روز به مرگشونم باشه از مریضی  نباید خیانت کنی جدا شو بعد هر غلطی دلت خواست بکن                          حالم بده چشام گریونه دلم پراز غصه است دلم درد داره به کی بگم  یه فردیم ۱۰ سال از بهترین روزای زندگیمو با پیر زن و پیرمرد زندگی کردم با من از خوشی های زندگی حرف نزن ۲۷ سالمه ولی ببینیم انگار یه زنه ۶۷ ساله افسردم 
2731
ببین عزیزم من از اونام که شما اگه از اول بشناسی میگی خدا خیلی دوسش داره همه چی داره فقط خودم‌میدون ...

عزیزدلم برای سلامتیت صلوات فرستادم

❤متاهلم❤  داداش گلم درخواست دوستی نده

من خودم وضعم خوبه. ولی خو یه عده هارو میبینم میگم خدا برا اینا چرا کاری نمیکنه.

طرف ۳ سال با سرطان جنگید اخر گفتن درمان شده با کلی ذوق

۱ ماه بعدش مرد

کل ثروتشون رف بچشون رف 

بابام سکته کرد.

یکیم صبح تا شب کار میکنه نون خودنشو نمیتونه بگیره

یکی تو ۱۰ سالگی ماشین خونه داره😂

حالا هر چیه خدا کنه اون دنیا بهترین جا باشن

ولی خدا منو خیلی دوسم داره،من همیشه خدارو تو تک تک لحظه هام حس میکنم,مطمئنم تو هم خوب فکر کنی متوجهش میشی،وقتی تو زندگی با مشکلی روبه رو میشی نگو چرا این مشکل پیش اومد،مطمئن باش خدا داره بهت تمرین میده و ظرفیتتو بزرگ میکنه برا پاداشی ک قراره بهت بده

ازکجامیدونیدخدا بنده های پولدارش بیشتردوسداره.من کسیو میشناسم فامیل،خونشون توتجریش تهرا ۱۲۰۰متره چندتا کارخونه شرکت توچین والمان دارن ولی ی پسر معلول داره ،ی باررفتیم خونشون به همسرم میگفت حاضرم تمام داراوندارمو بدم فقط پسرم بتونه راه بره 

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
ببین عزیزم من از اونام که شما اگه از اول بشناسی میگی خدا خیلی دوسش داره همه چی داره فقط خودم‌میدون ...

دقیقا  چون ظاهرو میبینیم  قضاوت میکنیم      درکل هستن آدمایی ک همه چییییی دارن  ولی عاجزن خودشون ی لیوان اب بخورن     اینک هرچی صلاحمونه نصفش دسته خداست  نصفش عقلمونه    انسان تنها موجودی هس ک هم عقل داره  هم قدرت تفکر وفکر    پس همه چی رو نندازیم گردنه خدا    گاهی خودمون چوبه ندونستنه خودمونو تا عمر داریم میخوریم    ومیندازیم گردنه خدا 

ولی خدا منو خیلی دوسم داره،من همیشه خدارو تو تک تک لحظه هام حس میکنم,مطمئنم تو هم خوب فکر کنی متوجهش ...

افرین،دقیقا همینه 

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
نظرتون محترمه،ولی خدا بنده ای هم ک دوس داره زیاد تو‌منگنه نمیذاره و هواشو داره

به این ایمان دارم که بعد هر سختی ،اسایشی هست 

شعار نمیدم تو ۱۰ سال زندگی باهمسرم هم ورشکستگی دیدم هم مراقبت از دوتا سالمند برعهدمه هم الان سه تا بچه ولی خب ایمان دارم اخرش درای ارامش و اسایش برا منم باز میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا لعنت کنه آدمه خیانت کارو هیچ جوره قابل هضم نیست برام حتی اگه زن یا شوهرت یه روز به مرگشونم باشه از مریضی  نباید خیانت کنی جدا شو بعد هر غلطی دلت خواست بکن                          حالم بده چشام گریونه دلم پراز غصه است دلم درد داره به کی بگم  یه فردیم ۱۰ سال از بهترین روزای زندگیمو با پیر زن و پیرمرد زندگی کردم با من از خوشی های زندگی حرف نزن ۲۷ سالمه ولی ببینیم انگار یه زنه ۶۷ ساله افسردم 
به این ایمان دارم که بعد هر سختی ،اسایشی هست  شعار نمیدم تو ۱۰ سال زندگی باهمسرم هم ورشکستگی د ...

زنده و سلامت باشین،میگم دیگه چون ما آدما صبرو تحمل نداریم و توان درک هم نداریم،فک میکنیم خدا دوسمون نداره

زنده و سلامت باشین،میگم دیگه چون ما آدما صبرو تحمل نداریم و توان درک هم نداریم،فک میکنیم خدا دوسمون ...

ممنونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دقیقا منم،یه روزایی رو‌گذروندم و دم نزدم ک همه میگفتن خوشبخت ترین دختر روی زمینه🙂

ولی الحمدلله وقتی بهشون فک میکنم و میبینم واقعا من بودم ک از پس اون روزا براومدم خدارو هزار مرتبه شکر میکنم بخاطر صبرودرکی ک بهم داد و کمکم کرد میبینم واقعا خیلی خوش شانسم ک خدا هوامو داشته

2706