2737
2734
عنوان

آرمان عاشق غزاله بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 696 بازدید | 60 پست
ی زمانی اعلام کردن چن نفر که غزاله زندس و دیده شده  من که میگم ممکنه زنده باشه حالا چرا آرمان ...

حتی اگه یک نفر اونو دیده بودش میرفت میگرفتش میاورد یا به پلیس همونجا اطلاع میداد یا حداقل یه عکس آدرس چیزی میدادن از رو هوا که نمیشه حرف زد ازین چیزا زیاد میگن برای تبرئه قاتل

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حتی اگه یک نفر اونو دیده بودش میرفت میگرفتش میاورد یا به پلیس همونجا اطلاع میداد یا حداقل یه عکس آدر ...

دقیقا آخه این سناریو ها چیه میسازن پدر مادرش اون وقت الکی بخان آرمان سر هیچ و پوچ قصاص بشه

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃
حتی اگه یک نفر اونو دیده بودش میرفت میگرفتش میاورد یا به پلیس همونجا اطلاع میداد یا حداقل یه عکس آدر ...

بعد اعدام کردنش ت دبی دیده شدش  

من حس میکنم زندس

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
برا همین کارگردان گفته ربطی به این نداشته و صرفا داستان بوده ....منظورم اینه عین داستان اینا نبوده&n ...

چون میگن شکایت کردن کارگردان اینجوری گفته اسامبو تغییر داده

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃
2740
بعد اعدام کردنش ت دبی دیده شدش   من حس میکنم زندس

من این شایعه رو قبل اعدامش شنیدم که دیدنش بشنو باور نکن

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
تو دبی میگن رو ویلچر بوده فلان ... اگرم بوده باید میاوردنش یا حداقل مدرکی بود برای اثبات... خیلی پ ...

من میگم اگه آرمان طرفو کشته بودش یا خاکش کرده بودش یا هر کار دیگه.....میدونست که آخرش قرار اعدام بشه پ دلیلی نداشت که نگه چیکار کرده پ چرا نگفتش ممکنه بخاطر غزاله فداکاری کرده باشه 

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
من میگم اگه آرمان طرفو کشته بودش یا خاکش کرده بودش یا هر کار دیگه.....میدونست که آخرش قرار اعدام بشه ...

نه بابا فداکاری چیه

شاید بخاطر اینکه پدرمادرش همکاری داشتن بعد از اون نگفته ...شاید امید داشته به رضایت و همچین چیزایی ....

من میگم اگه آرمان طرفو کشته بودش یا خاکش کرده بودش یا هر کار دیگه.....میدونست که آخرش قرار اعدام بشه ...

نه گلم یبار گفتم یسریا گفتن پدر آرمان پزشک با نفوذی بوده و ممکنه تو قتل دست داشته باشه چون میگن سه ساعت داشت با یه دکتر پزشک قانونی حرف میزد بعد میگن شاید جسد رو با اسید از بین بردن واسه همین آرمان چیزی نگفت که پای خانوادش به قتل باز نشه

2706