2737
2734
عنوان

بچه‌ها خاستگارم میگه از سگ و گربه و اینا بدش میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 40 پست
نه والا  فقط ازش پرسیدم نظرت راجب سگ و گربه چیه گفت نجسن  خیییلی ناراحت شدم از جوابش

این تفاوت عقیدس بزرگوار ن نظر ساده

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
نه والا  فقط ازش پرسیدم نظرت راجب سگ و گربه چیه گفت نجسن  خیییلی ناراحت شدم از جوابش

خب فداتشم منم دوسشون دارم ولی راست گفت 

ناراحتی نداره که😂 

منم عاشق گورباحم 

ولی نمیشه چون پشم میریزه بیارم تو خونه 

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پت داری در حال حاضر؟ اگه نداری که نه اونقدرا هم مهم نیس

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
2742
می‌دونم عزیزم  ولی اینکه گفت نجسن خیلی از حرفش بدم اومد

خب خیلیا این نظر رو دارن تعداد محدودی شاید خوششون بیاد و فکر کنن تمیزن و.. در کل منم بشخصه خوشم نمیاد نظرات متفاوته. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2738
خب گورباح پشمالو دوست دارم 

آخخخخ گفتی 

🤤🤤🤤🤤🤤

وای دلم کشیده بغلشون کنم فشارشون بدم 🥲

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

صد در صد به مشکل می‌خورید بله

منی که از سگ و گربه خوشم میاد قرار نیست اعتقادات خودمو فرو کنم به بقیه و فکر کنم همه هم خوششون میاد

من چند سال پیش چند دفعه رفتم پارک خدا شاهده شاهد یه صحنه هایی بودم که نگم

زنه سگشو آورده تو سرسره بچه ها داره بازی میکنه آقا خب شاید من خوشم نمیاد از سگ

برو سرسره آپارتمانی مخصوص حیوانات بخر بذار سگت بازی کنه این کارای چیپ و مسخره چیه

حرف هم میزنی بهشون برمیخوره

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️

دوست نداشتن با اینکه بگی نجسن فرق داره ها. اتفاقا موضوع مهمیه و پیگیرش باش. 

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
چرا اینجا به گربه میگن گوربا 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

چون کیوت میشه

بگو یبار

گوربا🤣♥️

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

خوب درست گفته عزیزم ناراحتی نداره حالا اگه مسئله برات مهمه و اهل حیوان خانگی هستی قطعا به مشکل میخوری

2706