2733
2734
عنوان

با حرف داداشم راجع ب‌ ازدواجش شاخ درآوردم!

| مشاهده متن کامل بحث + 922 بازدید | 33 پست
چی

یعنی کسی رو مسخره نکن 

خدای نکرده سرت میاد 

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیشتر اینایی که بعده طلاق ازدواج میکنن میخوان یجوری به همسر سابق و بقیه ثابت کنن شکست نخوردن واسه همین یا برا ازدواج عجله میکنن یا یه سری چیزای عجیبو مدنظر قرار میدن که کم نیارن

میخواد حال بقیه رو بگیره

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
2731
چون نوشتی حتما، باید بگی شاید 

اره 😂

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
ماهم یکی توو همسایه هست پسره ۳۵ساله زن ۲۰ ساله گرفته😀

اینم طلاق گرفته بود رفته بود دختر۲۰ساله گرفته بود چه اشکال داره اگه عاشق هم باشند بزارین زندگی کنن چیکارشون دارین

بیشتر اینایی که بعده طلاق ازدواج میکنن میخوان یجوری به همسر سابق و بقیه ثابت کنن شکست نخوردن واسه هم ...

منم همچین فکری میکنم .. وگرنه مگه میشه اخه ۱۶ سال اختلاف سنی .. مگه دختر های بزرگتر چشونه 

2706