2737
2734
عنوان

حرفایی که بعد دعوای دیشب همسرم بهم گفت لطفا بگید چقد قهر کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1605 بازدید | 56 پست
موافقم باهات  خب چه مدل قهری کنم؟  سلام و خدافظی نکنم؟ صبحانه اماده کنم؟ یا نهار و شام؟

لطفاقهروادامه نده که عادی بشه بدبخت میشی،اولش جوابه ولی بعدها نه

بعدفرت وفرت قهرمیکنین

وخدایی که بشددددت کافیست❣
سلام و خدافظی بکنم؟  نهار و اینا درست کنم؟  الان صبحونه آملده کنم؟  راستش بعد این ...

سلام

میشه برام توضیح بدی دقیقا معنی قهر چیه و چه کارایی داره؟!

توی این عصر و زمان، آدمهای تحصیل کرده و با فرهنگ چرا باید با هم قهر کنن آخه؟

تا حالا شنیدی کسی با قهر کردن همه مشکلاتش حل بشه و دنیاش گلستان بشه؟ یا بیشتر مشکلی به مکلات افزوده میشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد اخه؟ بخدا هر چی گفتم تکرار کرد  خیلی خوب بود اصلا یه آدم دیگه شده  واقعا بنظرم رویای ...

ببین تاپیک زدن اینجا هم اشتباهه چون اکثرا با رفتار های شوهر خودشون میسنجن باید مشکلو پیدا کنی چی شد که اینجوری شد فکر میکنم زیادی حساسیت نشون دادی

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

ببین واقعا برام سوال چطور تحمل می‌کنید و جدا نمی‌شید طرف بهتون وسیله پرت می‌کنه کتکتون می‌زنه غرورتونو خورد می‌کنه بهتون احترام نمی‌ذاره باز چه دلیلی پیدا می‌کنید که توی اون زندگی و مرداب بمونید

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2728
با اجازت اصلا به گریه هام محل نمیده  دیشب گفتم تو منو اصلا دوسنداری من اینو فهمیدم

ای بابا 😕

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
ناهار و شامو درست کن اما هرچیزی که خودت دوست داری، منتظرش نمون. بشین غذاتو بخور. سلام و خداحافظ که ق ...

باشه حتما 

ممنون 

اره الان این حالت تو زندگی ما لازمه 

اگه اومد سلام داد با سر جواب میدم 

اومد معذرت خواهی فوری قبول کنمط؟

با اجازت اصلا به گریه هام محل نمیده  دیشب گفتم تو منو اصلا دوسنداری من اینو فهمیدم

دلم میخواد بکشمت د آخه دختر این چیه گفتی بهش. من والا با مال خودم مثل سگ رفتار میکردم وقتی پرو بازی درمیاورد. آخرشم همیشه خودش میومد معذرت خواهی و گریه و التماس. نشکن جلوش. غرورت رو حفظ کن. این حسو بهش بده که اگه بخواد باهات بد رفتار کنه، از دستت میده.

2738
دلم میخواد بکشمت د آخه دختر این چیه گفتی بهش. من والا با مال خودم مثل سگ رفتار میکردم وقتی پرو بازی ...

اتفاقا زدی تو هدف 

قبلا این بودم خودشو جر میداد تو نازاحتی الان برعکس شدم اونم خراب شده 

تا الان که جلوش شکستم چیکار کنم دیگه؟

اون هی گفته چند ماهه  کن میگم نگو نگو نگوووو  تا دیروز که بریدم  چون جلو خواهرم گف ...

ببین دیروز مادرشوهرم یهو اومد خونمون بعد من تو قابلمه روحی آب گذاشته بودم سیاه شده بود اونو دید گفت این چرا سیاهه شوهرم گفت بلد نیست سیم بکشه خندیدم گفتم آره واقعا بلد نیستم

شب تو خلوت گفتم بلدم نمیخوام دستام مثل دست مادرت زمخت بشه من جوونیمو دوس دارم نمیخوام پول دکتر بدم دستام نصف دست الانم نرم بشه بهش گفتم چیه دست مامانت به من دست میده فکر میکنم دارم با بابات دست میدم

همین تموم شد این دیگه اگه جای دیگه ای این حرفو زد

2706