2737
2739
عنوان

داداشم داره افسرده میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 433 بازدید | 59 پست
من نمیخاستم بگم چون وقتی یچیزی میگم همش حس میکنم شناسایی شدم🤣  کار خیلی خوب داره توی یه شرکتی ...

من هم نمیخواستم بگم اما یدونه بزنین زیر گوشش بگین خوشی زده زیر دلت ناز میکنی😂😂😂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
نصیحت تاثیرش برعکسه بجای کار‌خوب کار بدتر میکنه نترس چیزی‌نمیشه

درست میگی امروزم باهام حرف زد سعی کردم بگم من خودم این روزارو گذروندم گفت تو خیلی زندگیت مسخره است همش به حرف اونا گوش میدی هیچ تفریحی نداری.

گفتم بلخره باید تلاش کنی از این روزا سربلند بیرون بیای نه اینکه جابزنی، گفت من چیزی برام مهم نیست…

خب میدونی خودت که میبینی الان همه با دوست دختر دوست پسراشون زندگی میکنن مسافرت میرن دورهمی میرن

اونم همینو میخواد

میگه بقیه خوشن 

ما خوش نیستیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هم نمیخواستم بگم اما یدونه بزنین زیر گوشش بگین خوشی زده زیر دلت ناز میکنی😂😂😂

دقیقا فکرکنم درست میگی

به نظرم متاسفانه دوستای خوبی نداره و با اونا گشته و انقد از زندگی ناامید شده

داداشم قبلا خیلی فرق داشت

حیف که جامعه داره به این سمت میره

درست میگی امروزم باهام حرف زد سعی کردم بگم من خودم این روزارو گذروندم گفت تو خیلی زندگیت مسخره است ه ...

فعلا سنش کمه میگم ک بهش زمان بده از سرش میپره و عادت میکنه ب‌شرایط😅😅😅

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
2742
دقیقا فکرکنم درست میگی به نظرم متاسفانه دوستای خوبی نداره و با اونا گشته و انقد از زندگی ناامید شده ...

دوست خیلی خیلی رو فرد تاثیر میزاره🙂

حالا دوستاشون چجور افرادی هستن؟

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
فعلا سنش کمه میگم ک بهش زمان بده از سرش میپره و عادت میکنه ب‌شرایط😅😅😅

باشه. یه مدته اینجوریه خودم همش به بیخیالی میزدم ولی وقتی باهام حرف زد ترسیدم.

به نظرت به پدرم هم نگم؟اونا میبینن تغییرکرده ولی چیزی نمیگن چون داداشم لجبازه

دوست خیلی خیلی رو فرد تاثیر میزاره🙂 حالا دوستاشون چجور افرادی هستن؟

راستشو بخوای خودم جدیدا دوستاشو شناختم همشون خیلی از لحاظ فرهنگی ضعیفن از این ادما بی بندوبار که اصلا خبر خانوادشونم ندارن و هیچی براشون مهم نیست فقط خوشگذرونی

باشه. یه مدته اینجوریه خودم همش به بیخیالی میزدم ولی وقتی باهام حرف زد ترسیدم. به نظرت به پدرم هم ن ...

ب پدرت بگی شرایط بدتر میشه نه بزار همینطوری بمونه داداشت کاری نمیکنه مطمیین باش 

2740
باشه ممنونم که وقت گذاشتی عزیزم

عزیزمی من خودم همین شرایطرو داشتم یاد گرفته بودم بپیچونم 🙂 به مادرم حرفامو گفتم گذاشت‌کف دست بابام نتیجش‌شد دوری من از بابام

راستشو بخوای خودم جدیدا دوستاشو شناختم همشون خیلی از لحاظ فرهنگی ضعیفن از این ادما بی بندوبار که اصل ...

اوه پس همینه برادرتون زندگی اونا رو میبینه با زندگی خودش مقایسه میکنه میبینه اونا آزادی بیشتری دارن اینجوری میشه🙂

اوه پس همینه برادرتون زندگی اونا رو میبینه با زندگی خودش مقایسه میکنه میبینه اونا آزادی بیشتری دارن ...

اره دیگه میگم ،

اونا ارزوشونه پولی که بابام برا داداشم خرج میکنه داشته باشن

ارزوشونه همچین شغلی داشته باشن

ولی داداش من موقعیت خودشو نمیبینه متاسفانه

داداش من ماشین داره یکی از دوستاش چند وقت پیش مینالید که موتورم نمیتونم بخرم با این وضع جامعه و بدوبیراه میگفت

اوه پس همینه برادرتون زندگی اونا رو میبینه با زندگی خودش مقایسه میکنه میبینه اونا آزادی بیشتری دارن ...

درسته که وضع مالی جامعه برا همه سخته ولی اون دوستش از اون ادماس که کلا از زندگی ناامیده و همش حرفای منفی میگه و خیلی هم بی بندوبار

اره دیگه میگم ، اونا ارزوشونه پولی که بابام برا داداشم خرج میکنه داشته باشن ارزوشونه همچین شغلی دا ...

تو این سن ماشین دارن واقعا خوش به حالشون😅😅

ببینید یه چیزی وجود داره که میگه یک انسان داشته های خودش رو قدر نمیدونه تا زمانی که از دستشون نده الان برادر شما آزادی دوستاش رو میبینه اما وضع مالی خوب خودش رو نه از اونطرف هم دوستاش آزادی که دارن براشون مهم نیست اما آرزوشونه که مثل برادر شما پولدار باشن😁

2706