2737
2739

۲ سال اقدامم یکسال و نیمه دارم دکتر میرم قرص میخورم امپول میزنم فولیکول  خوب هم به گفته دکترا دارم اما نمیشه شوهرمم ازمایشش خوب بود عکس رنگی هم گرفتم خیلی خسته شدم روحیه آی یو آی ندارم اگه منفی بشه نابودترمیشم هرماه به خودم امیدمیدم ولی افسوس!! 

نمیدونم اصلا دکتر رفتنم چه فایده ایی داره هرماه قرص سونو امپول اخرشم پریود میشم ب نظرم اگه خدا میخواست جواب این همه تلاش و دعا و نذر و نیاز من این نبود که این ماه هم باوجود ۳ تا فولیکول  علائم پریودی بیاد سراغم 

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 خدایا شکرت بالاخره بعد این همه سختی و انتظار من امیددارم که این ماه باردار بشم  بماندیادگاری ۱۶/۱/۱۴۰۳ 

پاشو برو پیش طب سنتی معتبر،  ان شاالله نتیجه میگیری. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

عزیزم تاپیک دارم در مورد زودتر باردار شو اونو بخون

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهرت مرکز ناباروری آزمایش داده یا آزمایشگاه معمولی ؟

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2740

خدا بزرگه

منم دوندگی زیاد کردم

دوتا سقط داشتم

کلی دوا درمون گردم با هزار نیش کنایه

ماه قبل ای یو ای بودم ولی دوتامون صعیف بودیم نگرفت گفتم دیگ‌نمیرم ولی خب خدا خیییلییی بززگه

برو پیگر باش،ورزش کن ناامید نباش،خدا هوای همهههه رو داره

شوهرت مرکز ناباروری آزمایش داده یا آزمایشگاه معمولی ؟

ازمایشگاه معمولی خودم تنبلی داشتم ولی با دارو فولیکول خوب زیاد داشتم سایز ۱۸     ۱۹    ۲۲   و.... فکرنکنم مشکلم جوری باشه که این همه طول بکشه بااین همه دوا درمون

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 خدایا شکرت بالاخره بعد این همه سختی و انتظار من امیددارم که این ماه باردار بشم  بماندیادگاری ۱۶/۱/۱۴۰۳ 
خدا بزرگه منم دوندگی زیاد کردم دوتا سقط داشتم کلی دوا درمون گردم با هزار نیش کنایه ماه قبل ای یو ...

یه جوری تعریف کردی فک کردم معجزه شده برات..

انشالله به زودی زود معجزه خدارو ببینی 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

استرس نداشته باش مهم ترین نکته استرس و فشار روانی هر چقدر بیشتر باشه ،جلوشو میگیره 

بعدم حتما چند باری ivf کن خیلیا نتیجه گرفتن تو‌فامیل ما چند نفر نتیجه گرفتن اونم بعد از چندین و چند سال و چندین بار متوالی ivf

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

چی میگی دوستم ... تو قراره بزودی مادر بشی چقدر کم طاقتی .. صبور باش خدا بهترینارو برات کنار گذاشته من مطمئنم .. انشالله بزودی خبرای خوشو ازت میشنویم اینطوری نگو .. من دوستم ۷ سال اقدام کرد کلی دارو درمان دوبار آی یو آی کرد نشد ولی تسلیم نشد اخر سر آی وی اف کرد شکر خدا الان پسرش داره دوسالش میشه میگه بازم میخوام بچه و میرم ای وی اف دوباره . امیدتو از دست نده انقد راحت خودتو نباز :) فقط قول بده که حسابی مراقب نی نی کوچولوی آیندت باشی و مامان خوبی براش بشی 

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 
2706