2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سری از چیزهای جهاز که دیگه بکارتون نمیاد بفروشین ضروریا رو نگهه دارین

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
2742
من پولشم دارم شغل ولی نمیشه ب این راحتیا جدا شد پای بچه ک وسط باشه

آخرش که چی میتونی یه عمر با همسرت سر کنی؟واینکه بچه تو محیطی که پدرمادرهمش دعوا کنن هم آسیب میبینه عزیزم...من بچه ندارم اما شوهرم همش میخواد حامله ام کنه که پابندش بشم...اما من اصلا نمیزارم قرص ضدبارداری میخورم قایمکی

اگه میتونی برو پرستار شبانه روزی سالمند شو حقوقشم هجده بیست ملیونه دیگه یه اتاقم بهت میدن با خوردو خ ...

واقعا ؟ بعد سخت نیست ؟ مثلا پوشکم باید عوض کنم ؟ وای 

2738
واقعا ؟ بعد سخت نیست ؟ مثلا پوشکم باید عوض کنم ؟ وای 

نه بابا حتما که سالمند پوشکی نیس..برو پرستار سالمند سالم غیر پوشکی بشو فقط مراقبت مثلا غذا بپزی قرصاشو بدی کنارش باشی تنها نباشه خیلی هست تو آگهی های دیوار بگردی بلخره پیدا میشه مخصوصا تهران که زیاده...بعد که یه مدت گذشت مثلا یه سال پولاتو جمع کردی حدود دویست ملیون وخورده ای میشه اصلا خودت میتونی خونه رهن کنی اطراف تهران کرایه ام ندی یه جای کوچیک سی چهل متری...منم همش ازاین فکرا میکنم اگه به سیم آخر بزنم فکر کنم اینکارو انجام بدم

وای منم  بعد شوهرت نمیگه جرا حامله نمیشی

یه سال بود اقدام به بارداری داشتم خوشبختانه اسپرماش کم تحرک بود من حامله نشدم اما اون موقع هنوز متوجه خیانتش و اینکه مواد میکشه نشده بودم که خدا خواست و چند ماه پیش فهمیدم ودیگه وحشت دارم ازبچه دار شدن چون با این مرد میدونم اینده ای ندارم و اون بچه ام تباه میشه...خلاصه قایمکی قرص میخورم و بارها یهش گفتم که بچه نمیخوام ولی تو فشارم گذاشته احساس خطر کرده که نکنه بزارم برم...همون موقع که خیانتشو فهمیدم میخواستم برم اما چون جایی نداشتم مجبوری موندم اما از درون مردم و دیگه اون آدم سابق نشدم..خونه پدریم که برام جهنمه نمیخوام برگردم خلاصه شرایطم مثله توئه دقیقا عزیزم...فقط مراقب باش نکنه بچه دارشی که بدبختی

2706