2737
2739
حالات سرخوش اینکه بهترین آدم روی زمینی خندیدن الکی کارایی که از روی فکر انجام نمی‌شه هذیون گویی

درکت از اطراف دچار مشکل نشده بود؟

شوهر منم بعضیاشو داشت 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
ببین همسر من ۴۳ سالشه، تا حالا مشکلش معلوم نبود. پرخاشگری داشت گاهی، ولی اصلا تصورم نمیکردم دوقطبی ب ...

دکتر میخواست دارو بده من گفتم نمی‌خورم

مرسی بابت راهنماییات

انشاالله همسرت خوب بشه عزیزم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چی؟

اول فکر میکرد آدم خیلی مهمیه بعدش درک و فهمش انگار کم شده بود. شب نمیخوابید. غذا نمیخورد. ضربان قلبش رفته بود بالا

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2728
به آدما شک دارم بعضی وقتا درک حرفاشون سخته گاها

شوهر من انگار یه کم خنگ شده بود. تمرکز نداشت. 

شما توی خونواده کسی رو دارین که دوقطبی یا وسواس یا اختلال توجه داشته باشه؟