2733
2739
عنوان

بیاید یه راه حل برای حاجت روا شدن بگم بهتون

| مشاهده متن کامل بحث + 2642 بازدید | 124 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پلیر یک لایک

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
2731
اگه دوس داشتین بگم به چه حاجتایی رسیدم

بنظرت اتیسم هم خوب میشه؟

بنظرت خدا فرجی میکنه برای ما؟

بنظرت پسرم خوب میشه؟

ندیدی خنده هاشو ک ...فقط موقع درد گریه میکنه ...نمیتونه بهم بگه چشه ...هیشکی دوسش نداره..هیچ بچه ای باهاش بازی نمیکنه...

خدا معجزه میکنه خوب شه؟

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم
2740

عزیزای دلم تاپیک قبلم رو چک کنید ✨🤲❤️

استارتر عزیز خدا ازت راضی باشه ✨🤲❤️

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
خدایا یه کاری کن گوشی A54 بخرم  باور کن هیچ پولی نداشتم بعد ۱۳روزخریدم این یکیش بود

عزیزم این  قانون جذبه 

مبارکت باشه 

خوشبخت ترین دختر روی زمینم و درانتظار خوشبختی بیشترم....به قانون جذب باور دارم و ازش نتیجه دیدم♡
بگو

گوشی مورد علاقمو خریدم 

مادر وپدرم طلاق گرفته بودن بعد ۱۰ماه عقد کردن چون من‌ نامه نوشتم 

خیلی چیزای دیگه 

بنایی داشتیم خودمون مستاجر من‌ نوشتم بنایی کنیم هرچه زودتر الان اخرای بنایی هستیم خداروشکر

خدایا شکرت🦋🦋🌱🌱🌻🌻
2706