2733
2739
حرفات منطقیه و خوشحالم که هنوزم دخترای نجیب هستند که با اینکه آزادی دارند ولی خط قرمز برای خودشون تع ...

قطعا منم آزا  نبودم تا سال پیش مامان و پدرم باید دوستام و خانواده هاشون رو میدیدن و مامانم با من هنوزم گاهی باهام همه جا میاد ولی شده شیطنت های ریزی بکنم با دوستام که مامانم ندونه ولی از اونجا که با وسواس و ترس زیادی منو با جامعه آشنا کرد خودم عذاب وجدان میگیرم یا خیلی از جا ها شده دوستان نزارن کاری بکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا فمنیست ها خیلی افکارشون به شما نزدیکه مثلاً این که لازم نیست برای خوش آمد مردها آرایش یا لباس ...

اتفاقا من از فواید حجاب هم خوب میدونم ولی هر هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد

من سعی میکنم سمت خانواده مادری لباس بسته تری بپوشم که اونی که اعتقاد میدونم داره واقعا و حس بدی میگیره از بی حجابی *تحرک شدن نه 

مثلا پسرخاله ام باهم بزرگ شدیم و میدونم بحث سکسوالیته نیست 

اصولا بیرون حرف میزنه سرشو پایین میندازه 

ولی من بدم میاد چون از بچگی بزرگ شدیم سرشو پایین بندازه

و میگه نگاه به موی نامحرم  من باور دارم که من نگاهم بیوفته اون دنیا میگن چرا و داریم حرف میزنیم عین آدم باش😂😂

چون زیاد راجب درسو روزمره صحبت میکنیم

و من رو پاکی اون آدم قسم میخورم

2728
بابا من گفتم خرابه؟اصلا این لفظ رو اوردم،؟ اتفاقا اونایی که من دیدم نه سنشون به شوهر میخوره نه مادر ...

عزیزم چقد پرخاشگری زیادی خودتو دیگ از بقیه بالا و جدا گرفتی فکر میکنم... مگ چی گفتم😕

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂