2733
2734
عنوان

مشکل من و همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1379 بازدید | 107 پست
بنظرم مشکل خودتی خودت خودتو داری اذیت میکنی  همش درگیر پول و کارتی بنظرم بیخیال شو  زن ح ...

اون روز تولد دختر جاریم بود داشتم میرفتم خرید واس خودم گفتم بذار ببینم بهم پول میده وقتی میگ ندون حقوق فقط خرج کن بذار ببینم میده؟گفتم کارتت کو بده برم گف بردار ۳ تومن هس توش.منم ی شومیز ۹۰۰ تومنی خریدم.دیگ همه پولو خرج نکردم و شلوار و کفش از مال خودم خرج کردم.بعدش پول نقد داشتم گف بدار تو پاکت بده ب دختر داداشم تولدش گفتم چقد گف ۵۰۰ تومن .حالا اونو دادم بهش اصلا نمیگ بیا ۵۰۰ تومنتو امروز ک یکم بحث کردیم گفتم بزن کارتم ۵۰۰ گف اره میزنم ۴۰۰ میزنم ولی چون اونا تو تولد ۱۰۰ تومن دادن ب بچه ها تو پاکت نمیدونم رسمشونه یا چی ولی دادن.دیدم اونم حساب کرده خیلی بدجنس منم گفتم نزن بدبخت نمیخام

ینی میگی ب پول خودم قانع باشم و گه گاهی ازش بخام فلان مانتو رو یا فلان شلوار برام بخر؟و هیچی از حقوق ...

عزیزم من راجب جزئیات نظر ندم بهتره 

امااااااا

یه چیزو با اطمینان ۱۰۰٪میگم انقدررررر این مکالمه بینتون تکرارشده شما عادت کردی به گفتن ایشون عادت کرده به مقاومت کردن 

یه مدت وا بده 

من دگر سوی چمن هم سرِ پروازم نیست،که پرِ بازم اگرهست دلِ بازم نیست💔ویران شده راه منت معمارنباشد،ویرانه ی مارابگذارید که ویران بماند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اها خب هر چی هست رو با هم خرج کنین. الان برای منم کارت دست شوهرمه اما من میگم چی بخره خریدای خونه وا ...

اره اینم میگ اینجوری خرج کنیم من راضی نیستم میگم چرا باید این مدیر باشه.زندکی مشترکه.

2731
محبتتو بیشتر کن ،مردا از زن پرسشگر زیاد خوششون نمیاد،حسن نیتتو که ببینه انشاالله باهات روراست میشه&n ...

امروز ک باهاش حرف میزدم گف چقد منو بد میدونی تو یبار ازم تعریف کن دیگ چون این اوایل میگم همش خسیسی

2740
عزیزم من راجب جزئیات نظر ندم بهتره  امااااااا یه چیزو با اطمینان ۱۰۰٪میگم انقدررررر این مکالم ...

کار من کجاش اشتباهه؟؟تو ب عنوان ی روانشناس مثلا.عیب منو بگو .و منم ازت ی سوال بپرسم اینک میگم حقوقشوبدونم ک کجا وام میگیره چقد مونده چون خب زندکی مشترک گفتن دیگ کارم اشتباه؟؟؟؟؟یا چی باید چیکار کنم با این ذهنیتم

اون روز تولد دختر جاریم بود داشتم میرفتم خرید واس خودم گفتم بذار ببینم بهم پول میده وقتی میگ ندون حق ...

ب این نظر بدین کار کی اشتباهه ؟باید ۵۰۰ میگفتم بهش یا نه

من نمیگم کل پولو خرج کنیم اصلا گاهی شده ۱ تومن حتی ۲ تومنم مونده ته کارت گاهی اصلا نمیمونه عزیزم گرو ...

حس کردم خودت خیلی گیر دادی بهش از همون اول 

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
پس چ کنم منم خرجی نمیخام جالا چ کنم من

آخه این پولایی که میگیری خرج چی میکنی؟

من کارت شوهرم دائم دستمه اصلنم حساب کتاب نداریم ولی سرماه ته تهش ۴ تومن خرج نمیکنم. همه خریدای یخچال و آشپزخونه هم خودم میکنم.

حرص نزن! آرامشو از خودت و شوهرت و بچت نگیر.

تو الان داری میگی چون واسه بچه ی خودت میخواد psبخره تو حسودیت میشه. عزیزم آخه آدم چی بگه وقتی اینجور میگی

بخدا این پولی که بهت میده زیاد هم هست

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
اون روز تولد دختر جاریم بود داشتم میرفتم خرید واس خودم گفتم بذار ببینم بهم پول میده وقتی میگ ندون حق ...

خیلییییی پولکی خودتو جلوه میدی 

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2706