2737
2739

اگه دادی کشیدیم رو سرشون اگه جایی کم گذاشتیم و......حالا هربدی که کردیم...

انقد دخترامو بوسیدم....خدایا خودت همه بچه‌ها رو عاقبت بخیر کن یا الله‌...

حالا صب پاشیم بازم اشتباه میکنیم🥴

من صبح تا شب سرپام واقعا مادر بودن سخترین شغل دنیاس کلا زن بودن‌...صبحانه ناهار شام درست کن...به درس بچه ها برس خونه تمیز کن ظرف و.....بچه هارو راهی مدرسه کن....حالااااا فک کن مادری شاغلم باشه...خدایاهممونو کمک کن الهی آمین🥺

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  

کلا خانه داری بچه داری سخته ‌ خیلییی سخته خیلی

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من سه تا دارم 

واقعا سخته مخصوصا سالی که گذشت خیلی عصبی م میکردن ولی نه داد میزدم نه هیچی فقط میریختم تو خودم حتا بعضی وقتا گریه میکردم 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2740
آره واقعا مثلا من الان دارم میمیرم از خستگی وبیخوابی ولی چون فسقل خانم تب داره باید بیدار بمونم 😂🙄

الهی ببوسش منم همینم خیلی مراقبت میکنم موقع تب کردن..آب زیاد بهش بده جیش کنه تبش پایین بیااا

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  

آره واقعا من سه تا دارم سومی تازه ۲۸ روزش هست من خستگی همه اینا به جون میخرم تنها چیزی که من واذیت میکنه دعوا کردن بچه هام هست خیلی ناراحت این موضوعم 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
اخ گفتی..من ی دختر شش ساله دارم تازه خوابش کردم چقد باهم بحث کردیم قبلش..وای دورش بگردم چ‌عذاب وجدان ...

قربونش برم منم دخترم هفت سالشه خیلییی حرف میزنم گاهی میگم بسه کم حرف بزن  

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  
2706