2737
2734

چند روزیه رابطه نداشتیم

چون جلو بچمون دعوای بد کردیم و بهم بی احترامی کردیم

قرار شد یکم از هم دور باشیم خودمونو پیدا کنیم

شوهرم عصری اومد سمتم

ولی واقعیتش من عذاب وجدان و حس گناه دارم حس میکنم توجیه نشدیم هنوز جفتمون

حس میکنم ظلمه جلو بچه دعوا کردیم و در خلوت خوش باشیم

دلمم صاف نشده باهاش

نمیخامم ازم دور بشه بیشتر از این.عصبی شده این چن روز

چکار کنم

خب جلوی بچه هرچی زودتر آشتی کنید اصلا سرسنگین بودن جلو بچه خوب نیس تو روحیه ش تاثیر منفی میزاره یه گ ...

بچمون نزدیک ۴سالشه

آشتی هستیم

حتی من بارها بهش گفتم معذرت میخام مامان باباها بعضی وقتا ناراحت میشن از هم.بعد اشتی میکنن بردمش بیرون هم

مشکلم با خودمون دوتاس ک بلوغ نداریم ب اندازه کافی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچمون نزدیک ۴سالشه آشتی هستیم حتی من بارها بهش گفتم معذرت میخام مامان باباها بعضی وقتا ناراحت میشن ...

منم میگم جلوی بچه دعوا نکنید بچه بزرگ بشه پرخاشگر میشه فکر میکنه هرچیزی بخواد باید با دعوا بگه من بچه ندارم ولی دیدم بچه هائیکه پدرشون یا مادرشون عصبی بودن بچه هم عصبی شده من از الان دارم به شوهرم یاد میدم سرم داد نزنه با وجود اینکه شوهرم فوق العاده آدم عصبیه من سعی میکنم آروم باشم تا اونم خودشو کنترل کنه که وقتی بچه دار شدیم اخلاقش مثل شوهرم نشه

2731

تنهایی بچه رو ببری بیرون فایده نداره با همسرت برین بیرون به همسرتم بگو جلوی بچه دعوا نکنیم حتی اگرم قهریه جلوی بچه بگید و بخندید بچه چه گناهی داره آخه انقدر خودخواه نباشید یکم گذشت داشته باشید